Як позбутися від запаленого прища.

Позбавлення від прищів і чорних крапок залежить від грамотного догляду за шкірою. Ніяких особливих дій не потрібно, головне - це дотримуватися принципи догляду, тобто вчасно очищати шкіру, живити її, зволожувати. Не потрібно забувати і про те, що лікування кожної людини - процес індивідуальний, тому якщо якийсь засіб підійшло одному, то зовсім не факт, що воно допоможе також ефективно і комусь іншому. Справа в тому, що у кожного з нас свій тип шкіри, до якого необхідно вірно підбирати гелі, маски і все те, що допомагає позбутися від запалених прищів.
Інструкція
1
Лікування стане більш ефективним, якщо буде проводитися в комплексі. Запропонувати вам цей комплекс зможе лікар-косметолог або дерматолог після того, як встановить причину (або причини) появи прищів. Він призначить вам спеціальні очищаючі і відновлювальні процедури для шкіри, терапію, що відновлює гормональний баланс, порекомендує засоби по догляду (наприклад, маски, гелі, скраби). Позбавлятися від прищів самостійно фахівці не рекомендують, оскільки таким чином можна занести інфекцію і залишити рубці.
2
Для підтримки чистоти шкіри потрібно правильне умивання. "Правильне" передбачає собою зовсім не багаторазове умивання, що призводить лише до підвищеного вироблення шкірного сала. Справа в тому, що при частому умиванні захист змивається і змушує знову працювати сальні залози - це і призводить до появи прищів. Так що в день достатньо вмиватися 2 або 3 рази.
3
При запалених прищах не варто проводити часті і глибокі пілінги або чищення з використанням дрібних абразивів (наприклад, скрабів). Вони не очистять шкіру, а лише викличуть її роздратування. До застосування рекомендовані тільки гелеві кошти.
4
Відкриють пори і допоможуть позбутися від прищів також і парові ванни. Їх рекомендується проводити 1, максимум 2 рази на тиждень, в частому проведенні даної процедури необхідності немає. У прийнятті парових ванн немає нічого складного: залийте в таз або в каструлю кип'яток (в нього можете додати питну соду), нахиліть над ним голову, а зверху накрийте рушником. Приймайте ванну хвилин 10-15. Після процедури ретельно вимийте обличчя спочатку гарячою, а потім холодною водою (вона допоможе звузити широкі пори). Потім протріть обличчя розчином саліцилової кислоти або настоянкою календули.