Як зробити батарею.

Виготовити своїми руками сонячну батарею - це складне і трудомістке заняття. Але якщо вас не лякають труднощі, дерзайте.
Інструкція
1
Наша сонячна батарея-колектор складатиметься з 3 вузлів. Це колектор, водозбірник і бачок-регулятор. Вони з'єднуються трубами, утворюючи при цьому замкнуту систему.
2
У даній моделі батареї використовується принцип теплової конвекції. Сонячні промені проходять через засклену раму і поглинаються повністю чорною поверхнею нашого трубчастого теплообмінника, який нагрівається і віддає тепло воді. Нагріта вода в трубах спрямовується в водозбірник самопливом, розширюючись при цьому. Місце теплої води займає холодна. В водозбірнику відзначається поступове підвищення температури води. А регулятор забезпечує підтримання постійного рівня води, що у водозбірнику.
3
Колектор ми робимо з дерев'яного корпусу і трубчастого теплообмінника. Для колектора підійде фанера товщиною в 6 мм, обрізні дошки, що мають товщину в 40 мм, скло-або шлаковата, виконуюча роль теплоізоляції, міліметровий лист оцинкованого заліза і водопровідні труби.