Як перевести гроші через термінал. схема Як заплатити кредит домашні гроші через термінал ківі.

Сучасний діловий світ не терпить зволікань - в ціні оперативність. Але для того щоб перевести гроші, потрібно йти в банк і стояти там у нескінченних чергах, безглуздо втрачаючи свій дорогоцінний час. Реальним вирішенням цієї проблеми стали платіжні термінали, які можна зустріти на кожному кроці.
Інструкція
1
Розберемо, для початку, кілька варіантів переказу грошей через термінал моментальних платежів компанії QIWI. Найпоширенішими операціями вважаються перекази грошей на Webmoney, карту Visa, і Яндекс гроші. Для того, щоб перевести потрібну вам суму готівкових коштів на будь-який з рахунків (ваших або інших) знайдіть QIWI термінал. Це досить просто, так як ці термінали коштують майже на кожному кроці (біля зупинок громадського транспорту та в багатьох магазину).
2
Переказ грошових коштів на «Яндекс гроші». У головному меню на екрані терміналу виберіть пункт «Оплата послуг». Кнопка «Оплата послуг» на дисплеї терміналу яскраво-блакитного кольору і знаходиться в самому верху (дивіться супутню картинку).
3
Після цього відкриється перелік можливих операцій. У цьому переліку вам необхідно буде вибрати розділ «Електронна комерція» і увійти до нього. Це світло- зелена кнопка зі значком долара. У другому ряду вона друга за рахунком (дивіться супутню картинку).
4
Тепер із запропонованого списку провайдерів виберіть пункт «Яндекс Деньги». Це одна з білих кнопок з відповідним написом (дивіться супутню картинку). І дочекайтеся відповіді терміналу.
5
В прямокутне віконце впишіть номер свого рахунку в Яндекс Деньгах. Будьте гранично уважні при його введенні. Краще на кілька раз перевірте правильність свого номера. Потім натисніть кнопку «Вперед».
6
В з'явилася рядок вбийте номер свого мобільного телефону. Потім також натисніть кнопку «Вперед». І дочекайтеся відповіді терміналу.
7
Тепер внесіть необхідну кількість готівки (вставте купюру в купюроприймач) та натисніть кнопку «Вперед». Не забувайте, термінал QIWI (КІВІ) здачі не дає.
8
Переклад готівки на «Webmoney» або карту «Visa» виробляється за такою ж схемою, тільки в запропонованому списку провайдерів слід вибрати відповідний пункт «Webmoney», «Visa» (дивіться супутню картинку).