Як придумати автограф. автограф з буквою р

Автограф або розпис, зроблена власноруч на чому-небудь, може багато розповісти про свого власника. Підпис і почерк відображають внутрішній стан людини, наприклад, велика і розмашистий підпис говорить про те, що її автор егоцентрист, а піднімається вгору характеризує людину як оптиміста.
Інструкція
1
Придумати відповідає характеру і положенню в суспільстві автограф з першого разу виходить рідко, зазвичай доводиться докласти чимало зусиль і списати чимало паперу, відточуючи підпис. Наприклад, юристам, нотаріусам і банкірам бажано мати такий автограф, який підробити буде вкрай складно. А для людей цих професій дане якість підписи дуже важливо, адже це гарант їх захищеності від різного роду шахрайства.
2
Придумуючи підпис, прислухайтеся до себе, подумайте, що б ви хотіли повідомити світові про себе за допомогою автографа? Чи будуть у підпису завитки або додаткові лінії? Чи ввійде в автограф ім'я або його перша буква?
3
Спочатку напишіть на листку паперу ім'я та прізвище повністю. Потім спробуйте написати різні варіанти, поступово скорочуючи прізвище - перша літера імені та прізвище, перша буква імені та прізвище без двох останніх букв і т.д. Зупиніться на тому варіанті, який видався найбільш підходящим і зручним для повторення.
4
Якщо в прізвища та імені є літери «О», «Е» або «С», спробуйте зробити автограф, написавши ці букви одну в іншій. Ще один варіант «злиття» букв підійде тим, у кого в імені та прізвища є літери «І», «Г», «В» і деякі інші. Сенс «злиття» тут у тому, що одна буква як би перетікає плавно в іншу, наприклад, «І» може стати початком як «Г», так і «В».
5
Тепер додайте стрімкий хвостик до останніх буквах прізвища, при бажанні його можна спрямувати вгору або вниз. Останнім часом стає модним додавати в свій автограф букви латинського алфавіту. Наприклад, замінити першу літеру імені на латинську. Спробуйте і такий варіант. Цілком можливо, що саме він найбільш повно відобразить ваше внутрішньо стан і характер.
6
На якому б варіанті ви не зупинилися, врахуйте, що доведеться списати чимало паперу, відпрацьовуючи нову підпис. Адже важливо не тільки придумати красивий автограф, але й зуміти повторити його. Примітно, що чоловіча розпис більш сувора, має менше завитків і вензелів, проте керівники найвищого рангу обох статей повинні мати досить складну підпис, щоб захистити її від підробок.