Як облаштувати лоджію.

Досить часто постає питання про облаштування лоджії. Багато людей мріють про комфортну і затишній лоджії. Зробити її такою досить просто. Необхідно тільки провести ряд заходів.
Інструкція
1
Для початку потрібно звільнитися від непотрібного мотлоху. Часто на лоджії зберігаються непотрібні речі довгі роки. Зазвичай на лоджії можна наштовхнутися на якийсь клишоногий стілець, заіржавіли розкладачку або старі лижі. Всі ці речі обов'язково потрібно прибрати. Далі займаємося вибором меблів.
2
При виборі меблів головне враховуйте її компактність. Для лоджії вибирайте особливу меблі, начебто дачної. Такі меблі повинна бути функціональна, трансформованою і компакта. Для звільнення місця для меблів, винесіть ящики з квітами на бічні сторони. Якщо мається міцне кріплення, то квіти найкраще повісьте на зовнішню сторону лоджії.
3
Якщо є можливість, то придбайте металеву, ковану або литу меблі. Вона відрізняється стилем і практичністю. В будь-який балкон добре може вписатися комплект чавунної меблів ручної роботи.
4
Встановіть на лоджію плетені меблі. Вона буде добре виглядати. Хоча лоджія має маленьку площу, вона може бути неймовірно затишною. Наприклад, можете присунути столик з напівкруглої стільницею впритул до балконних ґрат, а біля нього відведіть місце для двох плетених крісел.
5
Можете навіть використовувати на лоджії одне розкішне крісло в сусідстві з квітами. Воно перетворить весь вид лоджії. Досить багато людей ставлять на цій маленькій площі лежак, дерев'яний диванчик або шезлонг. Місця обов'язково вистачить. Ви зможете приймати повітряні ванни щодня. Це дуже корисно для здоров'я. Для того щоб закритися від сонця, використовуйте величезний парасоль.
6
Ви можете прикріпити до стіни над балконом бамбукову або дерев'яну штангу, на яку надіньте звичайно розсовує штору. Добре виглядає на лоджії дерев'яні меблі. В магазині вона має прийнятну вартість. Матерчаті знімні сидіння можуть додати затишок в приміщення.