Як обрізати квіти.

Троянди постійно потребують обрізанні. Це необхідно для їх нормального росту. Обрізати троянди можна самостійно. Для цього не потрібно володіти особливими знаннями і вміннями. Від того, наскільки правильно виконано обрізання, залежить ріст рослини.
Інструкція
1
Зазвичай дикі троянди не потребують обрізанні, за винятком випадків, коли є старі і хворі пагони. Диким трояндам потрібно зберігати їх природний вигляд. У решти типів троянд все зовсім по-іншому. Приміром, штамбові троянди, повинні залучати до себе увагу, а кущові троянди - добре поєднуватися з іншими рослинами. Для догляду за цими типами троянд потрібно постійно займатися їх підрізанням.
2
Основна обрезкаОсновную обрізку проводите у весняний період. Найкраще робити це в березні або ж у квітні. Залежить це від погодних, а також кліматичних умов. Обов'язково почекайте, поки розпустяться всі нирки. Саме тоді можна буде визначити, які пагони здорові, а які потребують видаленні.
3
Літня обрезкаОбично влітку троянди на потребують обрізанні. Винятком лише є квітучі раз в рік мелкоцветкові кучеряве троянди. Обрізати їх необхідно з серпня і до початку вересня. Робіть це відразу після того, як закінчився період цвітіння. Обрізати їх потрібно для того, щоб утворилися пагони заміщення - вони почнуть цвісти на наступний рік. У тих троянд, які повторно цвітуть, регулярно видаляйте відцвілі квітки. Таким чином, ви забезпечите їх подальше цвітіння.
4
Обрізати потрібно на 1 сантиметр вище вічка. У підсумку вічко буде «дивитися» назовні, з середини куща. Саме в цьому випадку утворився втечу також буде направлений назовні. Обов'язково видаліть пагони, які ростуть усередину куща. Зріз над вічком робіть навскоси. На ньому не повинно залишатися води, яка найчастіше викликає загнивання. Видаляйте тісно зростаючі пагони, які утворюють розгалуження. Залишати потрібно тільки один пагін, який дивиться назовні. Справа в тому, що у зростаючих гілок досить слабкий розвиток.