Як оновити холодильник.

За численними дослідженнями стало ясно, що старі холодильники споживають у кілька разів більше електроенергії, ніж сучасні функціональні аналоги. Саме тому необхідно подбати про оновлення. До вибору холодильника потрібно підходити дуже серйозно.
Інструкція
1
В даний час на ринку доступні холодильники на будь-який смак. Кожен покупець може вибрати підходящий. Однак при виборі багато людей бояться зробити помилку і переплатити за непотрібні функції.
2
Перед тим як йти в магазин за новим холодильником, обов'язково визначитеся зі своїми потребами. Справа в тому, що саме від того, які у людини потреби, повною мірою залежить вартість холодильника. Після цього уточніть свої фінансові можливості.
3
При виборі обов'язково потрібно враховувати основні критерії. Основними з них є: можливість установки холодильника в квартирі або будинку, функціональні характеристики, надійність і довговічність, ціна і економічність в експлуатації, зручності в користуванні і краса. Значимість всіх цих показників може змінюватися за вашим перевагам.
4
Особливу увагу приділіть габаритам. Досить часто трапляються ситуації, коли холодильник просто не входить в приміщення. Також можуть виникнути проблеми з доставкою. Габарити холодильника повинні бути трохи менше, ніж розміри дверного отвору в ліфті, вхідних і міжкімнатних дверей.
5
В даний час найпоширенішими є кухні площею близько 6 квадратних метрів. Для такого приміщення вибирайте холодильник, ширина і глибина якого відповідає уніфікованому розміром для численного асортименту кухонного обладнання - 60х60 сантиметрів. Якщо у вас кухня площею менше 6 квадратних метрів, то вибирайте холодильник з мінімальною шириною 45-50 сантиметрів. Найчастіше глибина холодильника більше 60 сантиметрів. Зверніть увагу на те, що торець шафи буде розташовуватися в одну лінію з рештою кухонним обладнанням, а двері буде виступати за фронт столу, плити і мийки.
6
Висоту холодильника підбирайте відповідно до переваг всіх членів сім'ї. Краще всього не купувати холодильники , висота яких більше 2 метрів.
Старий холодильник в домашніх умовах можна обклеїти плівкою або пофарбувати. Яку забарвлення ви оберете, залежить тільки від вашого смаку і інтер'єру, в якому холодильник буде стояти. Ви можете зробити старий агрегат акцентним плямою на вашій кухні або замаскувати, підібравши тону в колір шпалер або кухонних фасадів.
Вам знадобиться
  • - самоклеюча плівка;
  • - ножиці;
  • - рулетка;
  • - м'яка ганчірочка;
  • - автоемаль;
  • - уайт-спірит;
  • - плівка п/е.
Інструкція
1
Декоруйте холодильник самоклеющейся плівкою. При виборі матеріалу в магазині зверніть увагу, що плівка продається в рулонах різної ширини. Тому попередньо зробіть виміри вашого холодильник а, щоб скоротити грошові витрати, зменшити відходи плівки і не робити стиків на помітних місцях.
2
Зніміть з холодильник а всі наклейки, зніміть ручку. Вимийте поверхню губкою з миючим засобом.
3
Виріжте деталі з самоклейки по знятим розмірами, відклавши їх на паперовій розлініяної зворотній стороні. Не забудьте зробити припуски на загин плівки так, щоб можна було її подоткнуть під ущільнювач на дверцятах.
4
Расприскайте воду з квіткового розпилювача на те місце, яке збираєтеся обклеїти. Відокремте плівку від паперового шару і прикладіть клейким шаром до холодильник у, не забувши залишити припуски.
5
Поступово розкочуйте плівку по поверхні. Розгладжуйте м'якою ганчіркою, роблячи руху «ялинкою» від середини до країв. Виганяйте повітря і краплі води. Випадковий міхур проткніть голочкою і пригладьте ганчіркою.
6
Загніть припуски. В куточках самоклейки зробіть надрізи. Відсуньте ущільнювач і під нього заведіть краю плівки. Розгладьте всі ганчіркою.
7
Пригвинтите на місце ручку холодильник а.
8
Пофарбуйте холодильник . Перед початком роботи захистіть навколишні предмети від попадання фарби. Для цього затягніть їх поліетиленовою плівкою або закрийте газетами, закріпивши їх скотчем.
9
Відкрутіть у холодильник а ручку або залиште її, щоб вона злилася за кольором з усією пофарбованою поверхнею.
10
Підберіть в магазині автоемаль відповідного забарвлення. Для роботи підійдуть також фарби в балончиках, які можна використовувати для металевих поверхонь.
11
Протріть холодильник уайтрспіритом. Якщо на поверхні холодильник а є ділянки з іржею, то пошкурьте їх дрібнозернистої наждачкою. Потім покрийте автомобільної шпаклівкою і просушіть. Ще раз відшліфуйте.
12
Рівномірно розпорошите фарбу з балончика по всій поверхні холодильник а. Дайте їй повністю висохнути і поставте оновлений агрегат на місце.
Корисна порада
Холодильник можна оновити сучасними декоративними наклейками.