Як відрізнити натуральне хутро від штучного.

Сучасні виробники штучних хутряних виробів використовують такі хороші технології, що максимально наблизили зовнішній вигляд своєї продукції до натуральних аналогам. На сьогоднішній день вироби з штучного хутра - це оптимальний компроміс між бажанням відмінно виглядати і бажанням заощадити. Але все ж різниця між штучним хутром і натуральним просто величезна.
Вам знадобиться
  • два хутряних зразка - штучний і натуральний, запальничка, етикетка вироби.
Інструкція
1
Зважте обидва зразки (або вироби) в руках - натуральне хутро багато легше штучного, м'якше і приємніше на дотик. До того ж натуральне хутро більш гладкий, легше мнеться, володіє особливим блиском. Невелике попередження - будьте обережні з таким тестуванням в магазині. Навряд чи продавець спокійно сприйме, що ви мнете, обмацує або зважуєте дорогу річ, яку в підсумку можете і не купити.
2
Один з найбільш вірних способів визначення натуральності хутра - витягніть з хутра кілька шерстинок і підпаліть. Коли горять ворсинки натурального хутра, відчувається запах паленого білка, специфічний і неприємний. А синтетичний ворс навіть не горить - він плавиться. Це найвірніший тест на перевірку натуральності хутра. До того ж у натурального хутра специфічний запах. Його неможливо замаскувати ніякими отдушками.
3
Також ви можете уважно вивчити написи на етикетці. Застереження - якщо написи нерозбірливі, етикетка «попливла», а продавець зі своїми доводами непереконливий, краще уникнути покупки. Ніколи не купуйте хутряні вироби на ринку. Можливо, це буде і натуральне хутро, але дуже погано зшитий.
4
Все ж, навіть застосовуючи такі прості і доступні методи, будьте уважні та обережні. При сучасних досягненнях технічного прогресу ні в одному з них не можна бути впевненим на всі сто відсотків. Просто купуйте хутряні вироби від відомих виробників і в магазинах з солідною репутацією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PFnlPKXT_1M
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що навряд чи в якому-небудь солідному магазині вам дозволять займатися подібними маніпуляціями - висмикуванням ворсинок і їх підпалом. Але з іншого боку, в солідному, процвітаючому бутіку хутряних виробів навряд чи будуть видавати штучне хутро за натуральний. Зіпсована репутація обійдеться набагато дорожче.
Розкішна шуба з натурального хутра . Часом тільки вона може врятувати нас від холоду в суворі російські морози. Впровадження інноваційних технологій хімічної промисловості наповнили ринок різними видами штучного хутра , які досить правдоподібно повторюють зовнішній вигляд натурального, але не можуть зрівнятися з ним за якістю і, звичайно, ціною. Хоча, іноді штучне хутро дуже схожий на натуральний і його важко відрізнити, існує кілька ефективних способів визначення автентичності хутра .
Інструкція
1
Вирвіть кілька волосин з підстьобування і підпаліть. Натуральне хутро буде горіти і після випалу розсиплеться, а штучний розплавиться, а після стане твердим. Зверніть увагу на запах - натуральне хутро під час горіння має запах паленого волосся, в той час як штучний - пахне плавленим пластиком. Однак таку перевірку ви зможете провести тільки після покупки шуби, так як навряд чи продавець дозволить вирвати навіть кілька волосин із шуби.
2
А ось такий тест ви можете провести і в магазині. Акуратно розсуньте шерстинки дощенту, якщо побачите нитки від тканини (на зразок трикотажного плетіння), на якій вони кріпляться - тоді хутро, природно, штучний. Хоча проблема в тому, що хімічна промисловість досягла такого рівня, що часом неможливо точно визначити походження хутра .
3
Погладьте шубу рукою. Натуральне хутро більш м'який на дотик. Він також володіє яскравим кольором, блищить на світлі, у нього густий ворс. Стисніть або скрутіть шубку. Якщо хутро швидко прийме первісну форму, то він натуральний. «Зважте» шубу на вазі. Виріб з натурального хутра досить легке, тоді як штучне хутро важкий.
4
І, нарешті, надійний і перевірений спосіб - уважне і ретельне вивчення товарної етикетки, на ній повинен бути прописаний хутро, з якого виготовлена шуба і виробник вироби. Всі написи мають бути чітко надруковані. Утримайтеся від покупки, якщо етикетка відсутня, або її справжність викликає сумнів.
5
Існує й інша проблема. Недобросовісні продавці можуть продати вам і шубу з натурального хутра . Але замість, скажімо, вироби з дорогого хутра , вам "підсунуть" шубу з більш дешевого. Наприклад, дуже схожий на хутро шиншили хутро шиншиллового кролика, фарбований бобер - на нутрію. Тому не варто купувати дорогу шубу на ринку, а краще вибрати її у фірмовому хутряному магазині або салоні, працюючим не перший рік, тому що саме там вам дадуть гарантійний талон, за яким протягом одного календарного року на шубу надається гарантія. Під час цього періоду ви зможете безперешкодно обміняти куплений товар або повернути гроші.