Як відпиляти плінтус.

Установка плінтусів - завершальна стадія при укладанні підлоги в будь-яких приміщеннях. Саме вони надають підлогового покриття закінчений цілісний вигляд. Залежно від інтер'єру, можна підібрати плінтуса з різних матеріалів: дерев'яні, пластикові, стрічкові, металеві. Незалежно від матеріалів, при монтажі плінтусів необхідно вміти їх розпилювати.
Інструкція
1
Прикладіть заготовку до потрібного місця, починаючи від дверей або кута приміщення, відміряйте потрібну расстояніе.распіліте планку необхідної довжини за допомогою ножівки або пили торцювання.
2
Обріжте наступний кінець заготовки таким чином, щоб він підійшов до того кінця плінтуса, який вже розпиляний.
3
Для установки плінтусів під кутом заздалегідь придбайте спеціальний інструмент - стусло. За допомогою нього можна з математичною точністю розпиляти кінці плінтусів під кутом в 45 градусів. Без даного інструменту розпиляти самостійно плінтус, що має рельєф, буде скрутно.
4
Зверху інструменту накладіть умовний квадрат, дві сторони якого будуть бічними поверхнями стусла. Діагоналі квадрата і послужать місцями пропилов.
5
Позначте місця пропилів олівцем і розпиляєте ножівкою плінтус під кутом в 45 градусів, тримаючи інструмент вертикально. Після цього кінці двох плінтусів повинні ідеально з'єднатися встик.
6
За допомогою стусла розпиляєте плінтус під кутом в 135 градусів. Це ідеальний розмір кута, якщо плінтус впирається в віконну або дверну коробку, що доходить до підлоги.