Як позбутися від перетину волосся. Яке масло запобігає перетин волосся.

З проблемою сухих, посічених волосся знайомі багато представниць прекрасної статі. Такі волосся и абсолютно непривабливі і виглядають тьмяними і втомленими. Запобігти перетин волосся , зміцнити їх і додати їм здоров'я і блиск все ж можливо. Важливо просто дотримувати прості правила по догляду за волосся ами.
Інструкція
1
Не нехтуйте використанням різних масок, бальзамів і кондиціонерів для догляду за пошкодженими волосся ами. Приготувати їх можна і в домашніх умовах. Основні інгредієнти, використовувані при створенні масок і бальзамів - реп'яхову олію, яйце, кефір, мед та ін. Наприклад, дуже хороша і проста маска на основі кефіру. На вологі волосся и нанесіть трохи підігрітий кефір і укутайте їх целофановим мішком чи рушником, а через 20-30 хвилин обполосніть волосся и теплою водою. Подібні процедури повторюйте 1-2 рази на тиждень, і вже через місяць ви відчуєте видимий результат.
2
Регулярно подстригайте кінчики ваших волосся - таким чином, ви позбудетеся від січених і неживих волосся і уникнете його подальшого розшарування.
3
Обмежте волосся и від прямого впливу сонячних променів. Цей фактор також негативно впливає як на загальну структуру волосся , так і на їх кінчики. Якщо ви вирішили піти на пляж позагоряти, обов'язково візьміть із собою головний убір. Пам'ятайте: сухе повітря - збудник перерізу волосся .
4
Після того як ви помили голову, не слід занадто ретельно витирати волосся и рушником. Доведено, що це призводить до ламкості і перетину волосся . До речі, розчісувати і укладати їх слід тільки після повного висихання, в зворотному ж випадку ви також нашкодите своїм волосся ам.
5
Давайте волосся ам хоча б короткочасний відпочинок. Регулярне плетіння волосся в кінський хвіст, використання бігуді, сушка феном, випрямлення праскою - все це негативно відбивається на стані ваших волосся . Сьогодні в моді різні варіації кісок - це і красиво, і зручно. Розгляньте цей варіант для себе.
6
Підкоригує своє харчування. Як правило, перетин волосся походить від нестачі жирних кислот, які у величезній кількості містяться в горіхах, оливках, рибі, злакових культурах і рослинному маслі. Як можна частіше включайте дані продукти в своє меню.