Як призначити зустріч по телефону.

Основа вдалого бізнесу - ефективні комунікації. Спілкуванню з партнерами і клієнтами присвячена маса психологічної літератури. На цій темі процвітають і благоденствують тренінги особистісного росту. Одним з основних засобів комунікації, поряд з особистим спілкуванням і спілкуванням в інтернет-просторі, є телефон. Найчастіше наше перше знайомство починається саме з телефонної розмови. Грамотно почати розмову, справити сприятливе враження на співрозмовника і уникнути поширених помилок, призначаючи зустріч по телефону, ви зможете слідуючи простим принципам, на яких будуються технології ефективних телефонних комунікацій.
Інструкція
1
Налаштуйтеся на телефонний разговор.Прежде ніж взятися за телефонну трубку, продумайте ще раз, кому і з якою метою ви телефонуєте. Повторіть текст вашої мови. Налаштуйтеся на діловий тон, але не забудьте про доброзичливих інтонаціях.
2
Привітайте і представьтесь.Еслі ви вперше спілкуєтеся з конкретною людиною, то після фрази «Добрий день» уточніть його ім'я: «Я розмовляю з Іваном Івановичем?», Потім представтесь і коротко поясніть, звідки у вас номер його телефону. Наприклад, вам могла дати ваша спільна знайома, або ви знайшли його номер в оголошенні.
3
Визначте межі часу спілкування. «У вас знайдеться для мене 3 хвилини?» - Якщо вам висловили згоду, то продовжуйте. Якщо вам дали зрозуміти, що зараз не найкращий час для розмови, то запитайте, в котрій годині буде зручніше передзвонити, подякуйте і попрощайтесь.По суті на цьому етапі ви отримали перше «Так», тобто згоду спілкуватися з вами або зараз, або в інший час.
4
Отримайте друге «Так» .Наприклад, ви знаєте сферу діяльності людини, можливо, ви знаєте його посаду або його інтерес до чого-небудь. Цього достатньо, щоб поставити уточнююче запитання: «Ви займаєтеся оптовими продажами ...?». Природно ви отримаєте відповідь «Так», і це ваша друга перемога. Отриманий відповідь закріпіть фразою «Чудово!» Або «Відмінно!», Тобто підтвердіть, що ви спілкуєтеся саме з тим, з ким вам потрібно.
5
Коротко поясніть, з якої ви компанії або в якому напрямку ви работаете.На цьому етапі важливо проявити творчість і вдало скласти фразу таким чином, що б вона могла зацікавити співрозмовника. Почніть зі слів «А ми якраз пропонуємо ...» або «Наша компанія якраз займається ...». Далі пропозиція залежить від вашого виду діяльності. Поясніть, чим ви можете бути корисні: отримати додатковий прибуток, заощадити на чомусь, навчити чогось і т.д. Вдало складена фраза допоможе вам отримати третє "Так".
6
Запропонуйте зустрітися. «Давайте з вами зустрінемося, щоб обговорити ...». Позначте часові межі зустрічі: «Наша зустріч займе 30 хвилин». Не ставте запитання «Ми можемо з вами зустрітися, щоб обговорити ...?». У першому варіанті ви швидше отримаєте згоду на зустріч .
7
Призначте час зустрічі. «Зустрінемося завтра в 11 або післязавтра в 12?» - Так навчає більшість підручників з психології. Забудьте про технологію «Вибір без вибору» - вона вже настільки всім відома, що викликає стійке неприйняття і може зіпсувати враження від усього попереднього разговора.Предлагайте співпрацю: «Мені було б зручно завтра в 11 або в четвер після обіду, а вам коли зручніше? ». Відчуваєте різницю? Вам може бути запропонований інший варіант часу зустрічі. Погоджуйтеся, але попередньо продемонструйте свій діловий статус: «Зараз, секунду, я подивлюся в щоденнику, да в цей час я зможу».
8
Призначте місце зустрічі. «Вам зручно підійти до нас в офіс? Ми знаходимося за адресою ... »- чітко позначте місце зустрічі. Це може бути офіс, кафе або парк. На завершення знову продемонструйте статус ділової людини: «Отже, я записую, в четвер, о 13.30, Іван Іванович ...», проговорите мета і місце зустрічі. Якщо ваша зустріч відбудеться більш ніж через два дні, запитаєте дозволу зробити контрольний дзвінок напередодні ввечері.
9
Закріпіть успех.На прощання попросіть прийти на зустріч вчасно, т.к. ви збираєтеся запросити фахівця, який зможе допомогти розібратися в деяких питаннях. Такий хід в психології називається «Капкан». Тим самим ви зобов'язуєте людини поставитися до зустрічі серйозно і додатково покладаєте на нього відповідальність за виділений для нього час ще одного человека.Учтіте ще один момент, якщо ваша зустріч, згідно з домовленістю, відбудеться нескоро, то попередження про прихід фахівця зробіть під час контрольного дзвінка: «Нам так пощастило, на нашу зустріч погодився прийти ...», «Він проконсультує нас з вами ...» .Насправді «Капкан» не є обов'язковою умовою, в процесі бесіди ви самі відчуєте, чи є в ньому необхідність.
Зверніть увагу
При телефонному розмові не видавайте подробиць майбутньої зустрічі. У співрозмовника можуть з'явитися додаткові питання, і, якщо ви вступите в діалог, то йому буде легше відмовити вам. Якщо все-таки співрозмовник спробує вам задати додаткове запитання, пошліться на обмеженість власного часу: «Вибачте, у мене через п'ять хвилин відвідувач, я вам все розповім при зустрічі».
Корисна порада
Телефонна розмова не повинен тривати більше 2-3 хвилин.