Як робити маринад. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Маринад складається з води, солі, цукру, оцту. Сіль і цукор повинні бути чистими, без стороннього сміття. Сіль для приготування маринаду краще використовувати дрібну, в пачках, так як велика сіль довго розчиняється у воді. Крім того така сіль чистіша, ніж развесная.
Вам знадобиться
    • вода;
    • сіль;
    • оцет;
    • цукор;
    • прянощі.
Інструкція
1
Розчин маринаду повинен містити солі від 4 до 8%, а цукру від 4до 10% залежно від виду овочів. Це значить, що на один літр води треба брати від 40 до 80 г дрібної солі і до 100 г цукру. Потрібну кількість солі і цукру, для кожного виду овочів, вказується в рецепті.
2
Закип'ятіть воду. Додайте сіль і цукор. Ретельно перемішайте до повного розчинення у воді.
3
Потім прокип'ятіть воду протягом десяти хвилин. В момент закипання на поверхні води з'явитися піна. Її можна зняти ложкою, але можна процідити через кілька шарів марлі.
4
Коли маринад закипить, додайте оцтову кислоту. Оцтова кислота летуча, і якщо її додасте спочатку, то при кип'ятінні маринаду вона може повністю зникнути. Від цього маринад стане слабше і консервативну дію його зменшитися.
5
Оцтову кислоту можна застосовувати у вигляді слабкого оцту фортецею 5-9%, або у вигляді оцтової есенції міцністю 80%. Найчастіше застосовують для маринадів міцну оцтову есенцію. Якщо маринувати будите багато овочів, то оцет додаєте в воду. Якщо маринувати будите кілька банок овочів, то оцтову есенцію краще додати в кожну банку окремо.
6
Прянощі покладіть на дно кожної банки. Прянощі додають майже завжди, в дуже невеликій кількості. В 1 г перебувати 25-30 зерен чорного перцю, стільки ж зерен запашного перцю, 12-18 штучок квіткою гвоздики.
7
Готовим маринадом залийте овочі в банках.
Зверніть увагу
Вода для приготування маринаду повинна бути чистою, абсолютно прозорою, без присмаку і запаха.Для приготування маринаду використовуйте посуд з нержавіючої сталі або з емальованому поверхнею.