Як укладати полікарбонат.

Полікарбонат - це полімер, що відноситься до пластичних матеріалів конструктивного класу. За своїми фізико-механічними властивостями полікарбонат перевершує скло і акрил в десятки разів. Його стійкість до високих температур і висока ударна стійкість дозволяє йому зайняти гідне місце в ряду будівельних матеріалів. Сьогодні хочеться розповісти про застосування полікарбонату в аграрному секторі.
Вам знадобиться
  • -листи полікарбонату
  • - водопровідні пластикові труби, для каркаса
  • - металеві куточки, квадратний профіль
  • - пиломатеріал
  • - саморізи по дереву
  • - запори, петлі
Інструкція
1
Магазинні теплиці мають ряд недоліків, зокрема, їх ціна, навіть без урахування збірки, досить велика. Давайте розберемо, як потрібно укладати полікарбонат при будівництві тепліци.Сваріте металеві тримачі для арок.
2
Покладіть їх в заздалегідь підготовлені канавки і закріпіть зігнутою проволокой.Разрежьте труби для арок.
3
Одягніть арки на тримачі для труб і скріпіть дерев'яною рейкою. Використовуйте спеціальне кріплення або шурупи, які підходять за розміром.
4
Розкроїте листи полікарбонату по викрійці. Креслити найкраще хімічним олівцем або маркером, а для різання підійде звичайні будівельний ніж. Різати зручніше по плівці і на м'якому покритті.
5
Покладіть листи полікарбонату, вирівняйте і закріпіть шуруповертом. Зріжте зайве ножем і закрот шви і стики широким скотчем.Прі правильному монтажі за рахунок жорсткості полікарбонату сильно підвищується міцність всього каркаса тепліци.Тепліца готова! Парники такої якості знайдуть своє застосування в будь-який час року: навесні і влітку - за прямим призначенням, пізньої осені та взимку - як склад.
Зверніть увагу
Такі властивості полікарбонату як: висока прозорість, при хорошому светорассеіваніе, відмінна теплоізоляція і довговічність роблять цей матеріал просто незамінним як при зведенні великих промислових теплиць і, так і при будівництві індивідуальних парників. Незважаючи на те, що светопропускная здатність полікарбонату менше, ніж у скла, кількість проникаючого через нього ультрафіолету достатньо, для нормального росту і розвитку рослин.
Корисна порада
Стільниковий полікарбонат монітіруйте тільки вертикально, інакше скупчення вологи в осередках не уникнути. У разі, якщо потрібні похилі поверхні користуйтеся ізоляцією, наприклад, можна проклеїти зрізи скотчем.