Як носити шпильку краватки. під краватку залізяка.

Шпилька для краватки вважається атрибутом ділового та зайнятого чоловіка. Інші вважають, що це - ознака піжонів. Але в одному сходиться думка всіх: шпилька для краватки - предмет стильний. І він легко може перетворити звичайний галстук в святковий.
Інструкція
1
Шпилька для краватки може мати будь-яку форму. Наприклад, фірма сама замовляє випуск аксесуарів, виконаних у корпоративному стилі. Це можуть бути затискачі у вигляді кола з написами, овалу, квадрата, хвилеподібні і т.д. Головне, щоб вони відповідали іміджу компанії. Такі ж "особливі" затискачі для краваток поширені і в таких структурах, як органи державного управління, силові відомства і у представників партій країни (в їхньому випадку, як правило, виглядають затискачі як державний прапор). Носять заколки для краваток тільки з діловим костюмом.
2
При виборі даного аксесуара не варто турбуватися, що він може не підійти. Адже з якого б матеріалу (заліза, дорогоцінних металів, золота) шпилька не була б виготовлена, її дизайн такий, що він ідеально підходить до будь-якого чоловічому костюму. Та й колір затиску, який зазвичай буває або золотистим, або сріблястим, теж не виб'ється з будь-якого стилю одягу. Але це стосується лише ділових чоловіків. Очевидно, що шпилька для краватки абсолютно не буде поєднуватися з таким одягом, як наприклад, рвані джинси і майка. Краватка надіти до такого поєднання можна, а ось затиск буде абсолютно зайвий.
3
За допомогою шпильки, як правило, краватка прикріплюють до краю сорочки. Тобто затиск фіксує краватку в одному положенні, і не дозволяє йому "перекочуватися" з боку в бік по сорочці. Це особливо важливо для бізнесменів, які цінують свій імідж і не хочуть виглядати неохайно.
4
Ще одне питання - де саме потрібно прикріплювати затиск для краватки . Раніше за місцем його знаходження можна було визначити походження людини - аристократ це чи проста людина. Зараз місце для прікаливанія краватки визначено чітко. Зазвичай прикріплюють заколку посередині грудей, біля третьої гудзики сорочки з невеликим зрушенням у бік четвертої. Але в такому місці в основному кріпиться недорогий затискач. Його головна функція - тільки тримати краватку. Тому розміщений він так, щоб не було видно з-під піджака. Якщо ж затиск дорогий або дуже пам'ятний, його можна прикріпити на 2-3 см вище. Так шпилька обов'язково буде визирати.
5
Стилісти наголошують: щоб образ був цілісним і акуратним, при виборі заколки звертайте увагу ще й на запонки. Ці два аксесуари відмінно доповнять один одного. Головне, підбирати їх так, щоб і затиск, і запонки були схожими і не вибивалися із загального стилю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x_EpsxAMovU
Зверніть увагу
Вибір краватки залежить від пори року, кольори костюма і сорочки і навіть характеру людини. Зі світлими літніми костюмами краще носити краватки з легких тканин, більш яскравих тонів.
Корисна порада
Носити його необхідно правильно, не допускаючи дрібних, але щонайменше неприємних і дурних ляпів. Адже вони запросто можуть зіпсувати все враження про вас. Носити краватку варто лише підходящої довжини або підганяти кінцеву довжину краватки тими чи іншими видами вузлів, які можуть зробити краватку довше або коротше.
Зажим для галстука є елементом, наявність якого підкреслює діловий і класичний стиль одягу чоловіка. Питанням про те, як носити затискач на краватці, звичайно задаються чоловіки, для яких строгий костюм є невід'ємною частиною їх іміджу. Для того, щоб не виглядати безглуздо, вони повинні знати основні правила носіння та вибору затиску для краватки.
Інструкція
1
Зажим для краватки, в першу чергу, надає яскравість і індивідуальність образу чоловіка, робить його більш елегантним.
2
Якщо затиск для краватки є оригінальним ювелірною прикрасою, дійсно гідним уваги, носити його потрібно так, щоб його було видно з-за застебнутого піджака.
3
Якщо затиск для краватки наділений тільки функцією держателя краватки, то його не слід виставляти напоказ. Як правило, його носять посередині грудей під застебнутим піджаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y8FrJ8X9WQk
Зверніть увагу
Затискачі для краватки платинової або золотого забарвлення повинні обов'язково гармоніювати із запонками на сорочці.
Корисна порада
Не варто відкрито носити затискачі для краватки, якщо вони виконані з підроблених металів. Це буде говорити про відсутність смаку і стилю.