Як плести джгутики.

Незвичайні й оригінальні зачіски - відмінний спосіб виділитися з натовпу і створити собі неповторний образ. Прикладом таких зачісок є джгутики . До того ж плести такі коси дуже навіть нескладно - кожній дівчині цілком під силу спорудити собі на голові оригінальну зачіску з джгутиків.
Інструкція
1
Щоб підкреслити свою індивідуальність, спробуйте використовувати при створенні зачіски плетіння жгутіков.Перед початком плетіння розділіть за допомогою спеціальної гребінця з тонким кінчиком волосся на пасма від лінії росту волосся до маківки. Ширина їх повинна бути не більше 3-5 см.
2
Потім отримані смуги сміливо ділите на квадрати 3х3 або 4х4 см. А ось саме їх вже можна шляхом крутіння перетворити на джгутики , розташовані у напрямку до верхівки. На кінцях зачіску зафіксуйте будь-яким способом - або в хвіст зберіть, або в пучок. Можна, закріпивши джгутики шпильками, основну частину волосся залишити розпущеною.
3
Можна також сплести цільний джгутик з волосся. Для цього по довжині розподіліть волосся на пасма. Потім мізинцем затисніть ліву і праву пару пасом. Це потрібно зробити для того, щоб вони між собою не переплутувалися. Іншими пальцями починайте переплітати між собою решту пасма.
4
Плетіть загальний каскад як би обертаючи одні пасма іншими. По закінченні роботи закріпіть зачіску шпилькою або невидимками.
5
Щоб сплести джгутик на готовій зачісці, потрібно зібрати хвіст, закріпивши його на потилиці гумкою. Далі хвіст розділіть на три досить великі пасма. Увага: для створення такої зачіски знадобиться помічник. По черзі починайте кожну крутити, щоб вийшов джгут. Ось для цього і потрібна людина в допомогу - щоб тримав вже закручені джгути, поки ви будете доробляти інші. З трьох пасом повинні вийде три тугих джгута (робити їх тугими потрібно, щоб зачіска не розсипалася). Далі все тим же методом кручення починайте з'єднувати їх між собою. На кінці необхідно отриману косу закріпити якомога міцніше гумкою. Оригінальна зачіска готова.