Як намалювати хокеїста.

Зазвичай діти приходять в хокей в 7-8 років. А ті, хто не грає в хокей при спортивних клубах і школах, із задоволенням ганяють шайбу взимку на дворових ковзанках. Велику популярність має і настільна гра в хокей. В неї можуть грати і діти і дорослі. Намалювати улюбленого хокеїста мріє будь-який хлопчисько. Втілити його бажання на папері досить просто, головне - уважно і з задоволенням малювати.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - кольорові олівці чи фломастери;
  • - альбомний аркуш.
Інструкція
1
Обміркуйте приблизну позу і фігуру вашого хокеїста . Намалюйте на папері олівцем вертикальну осьову лінію. Це буде середина фігури хокеїста .
2
Горизонтальними лініями намітьте ділянки голови, тулуба і ніг хокеїста . При цьому пам'ятайте, що приблизний зріст людини становить 8 величин висоти його голови. Уздовж вертикальної осі відзначте ширину фігури хокеїста і довжину його рук.
3
Намалюйте коло у верхній частині осьової лінії, пізніше ви з нього прорісуете голову. Намалюйте велике коло на ділянці тулуба хокеїста . Діаметр кола повинен бути рівний ширині плечей хокеїста .
4
Участок ніг хокеїста поділіть на три частини по висоті. У найбільшій частині намалюйте витягнуті овали стегон хокеїста , нижче намалюйте овали для литкових м'язів, а й в останній частині намалюйте круги для ступень і ковзанів.
5
По обидва боки кола тулуба намалюйте овали для промальовування рук, так само як ви малювали ноги. З'єднайте плавною штриховий лінією коло грудної клітки хокеїста і зовнішні лінії овалів стегон, литкових м'язів, ступнів.
6
Також з'єднайте лінію плечей по верхній стороні окружності тулуба із зовнішніми лініями овалів рук. Обведіть чіткіше контур хокеїста олівцем. Непотрібні більш допоміжні лінії зітріть ластиком.
7
Розділіть коло голови хокеїста навпіл. Верхню його частину розфарбуйте червоним олівцем. Це буде хокейна каска. На нижній частині намалюйте сітку. У вас вийшла маска хокеїста . Поверх контурів рук намалюйте рукава його фуфайки. Замість кистей намалюйте прямокутні хокейні рукавички. І знову непотрібні лінії зітріть ластиком.
8
Довжина фуфайки повинна бути до середини стегон фігури. Намалюйте її прямі лінії поверх тулуба хокеїста . Невидимі лінії талії і стегон видаліть ластиком. Розфарбуйте фуфайку в обраний вами колір. Намалюйте на ній цифри - номер вашого гравця, а також напишіть його прізвище англійськими літерами.
9
Спортивні штани розфарбуйте в той же колір, що й фуфайку. На місці ступень хокеїста прорисуйте черевики з ковзанами. Розфарбуйте черевики і рукавички темно-коричневим кольором. Намалюйте ключку в одній руці. Дотримуйтесь при промальовуванні необхідні пропорції. Розфарбуйте ключку потрібним вам кольором. Все, хокеїст готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ECa5Vu3iTBc
Зверніть увагу
Уніформа гравця складається з хокейного костюма з антітравматіческімі накладками в ліктьових і колінних зонах, хокейних ковзанів і хокейного шолома з маскою.