Як накладати сітку багуа. Як накласти сітку багуа для будинку.

Згідно древнекитайскому вченню фен-шуй, все, що відбувається в нашому житті можна розділити на дев'ять життєвих аспектів. Саме з цих дев'яти категорій і утворюється сітка Багуа . Кожен сектор в ньому має свій напрямок (північ, північний схід, схід, південний схід, південь, південний захід, захід, північний захід), а також свій колір, свій елемент і свій талісман. Сітку Багуа можна накласти на план будинку або квартири і дізнатись, де знаходиться той чи інший сектор і активізувати їх для досягнення своєї целі.Для початку необхідно визначити, як розташовані у вашій квартирі зони. Для цього вам знадобляться план кімнати, звичайний компас і сітка Багуа .
Інструкція
1
Намалюйте докладний план своєї квартири.
2
Розділіть намальований план на три частини по вертикалі, і по горизонталі. У вас вийде прямокутник, розділений на дев'ять рівних частин.
3
Візьміть компас, встаньте обличчям до вхідних дверей і визначте напрямки чотирьох частин світу - північ, південь, захід, схід.
4
Візьміть кальку, на яку ви попередньо повинні нанести всі зони і напрямки відповідно до сіткою Багуа . Накладіть цю кальку на план квартири, і сумістите напрямки, які ви визначили за допомогою компаса, з зонами Багуа на кальці.
5
Тепер необхідно визначитися з поняттями, які означає кожен сектор.Сектор «багатство» (південний схід) - відповідає за багатство і процвітання. Якщо ви хочете залучити в своє життя достаток, активізуйте цю зону. Сектор «слава» (південь) відповідає за успіх у вашому житті. Активізація цього сектора допоможе вам добитися успіху в житті, додасть впевненості та решітельності.Одін з найважливіших секторів - «любов» (південний захід). Взаємовідносини між людьми, нові друзі - все це входить в дану зону.Еслі ви хочете досягти результатів у спорті або мистецтві, втілити в життя нові проекти - зверніть увагу на цей сектор - «творчість» (захід) .Сектор «помічники» (північно- захід). Активізуючи цю зону, ви завжди можете розраховувати на допомогу друзів і оточуючих людей.Успехов в навчанні, розвитку своїх здібностей ви досягнете через зону «знання», який знаходиться на північному сході. Ще один сектор, якому надається велике значення - «сім'я» (схід). Він відповідає за взаємини між батьками і дітьми, родичами, а також за гармонію в семье.І останній сектор - «здоров'я», який знаходиться в центрі. Оскільки це центральна зона, вона взаємопов'язана з усіма секторами. Адже здоров'я - одне з головних складових успіху в житті.
6
Тепер, знаючи значення секторів магічного восьмикутника, ви можете самостійно вирішити, яка зона потребує поліпшення в першу чергу. І будьте готові до грандіозних змін у своєму житті.