Як накачати м'язи дитині. Як накачати м'язи для хлопчиків.

Кожен хлопчик при розгляданні своєї фігури в дзеркалі починає мріяти про те, що було б дуже приємно вразити всіх оточуючих такими біцепсами, як у справжніх бодібілдерів. Тільки з чого ж слід почати тренування зі своїм тілом? При цьому, штангу піднімати дітям до 12 років категорично забороняється. Адже м'язи у хлопчиків зовсім не такі, як, наприклад, у чоловіків, яким більше 20 років.
Інструкція
1
До дванадцяти років, поки ще не почалася гормональна перебудова, у хлопчиків у м'язах міститься мало білків, мікроелементів, жирів і багато води. Тому м'язи дитини досить швидко втомлюються, вони ще не готові витримати будь-які великі фізичні навантаження. Крім того, ще росте скелет, а досить велика трата енергії зможе загальмувати цей рост.В міжхребцевих дисках у підлітка теж міститься багато вологи, тому фізичні вертикальні навантаження на хребет зможуть сприяти появі міжхребцевої грижі.
2
Хлопчикам можна зміцнювати м'язи використовуючи вправи з власною вагою, без будь-якого обтяження, тобто без застосування гирі і штанги. Про штанзі і гирях і думати нічого до 16 років, а потім - займатися можна з ними тільки під керівництвом тренера.Прі цьому хлопчикам з 14-15 років можна займатися вправами з гантелями (вагою не більше 1-1,5 кг), тільки лежачи , щоб хребет уберегти від деформації.
3
Починати вправи потрібно з підтягувань на турніку, віджимань і присідань. У 13-14 років достатньо буде вміти підтягнутися 3-4 рази. А, якщо в 15 років хлопець може підтягнутися 20 разів - він сильний і готовий до занять з обтяженнями.
4
Також, збільшують силу м'язів багато вправи на розтягування, які роблять м'язи еластичними. При цьому, розтягнення, повторене багато разів, додасть м'язам витривалість. Тому найбільш корисними вправами для хлопчиків, є вправи з еспандером.Треніроваться слід спочатку по годині, через день. І робити це в середині дня. День відпочинку не повинен бути повною бездіяльністю для м'язів, які можливо навіть трошки болять після вчорашнього тренування, потрібно в день відпочинку виконувати плавні вправи, засновані на розтяг. Так м'язи зможуть швидше відновитися і підготуватися до наступного тренування.
5
Під час тренування, навантаження має бути змінної: попрацювали м'язи рук, потім попрацювали ікри, коли виконали вправи черевного преса, далі можна виконати вправи для стегон або верхнього плечового поясу і так далі.