Як навчитися читати англійською мовою. Як навчитися читати по англійськи цілими словами.

Щоб навчитися читати англійською мовою потрібне бажання, сила волі і тренування. Приділяйте уваги дрібницям, змушуйте себе вчити. Існує кілька базових рекомендації по засвоєнню правил читання іноземною мовою .
Інструкція
1
Знати всі букви, вміти називати їх в довільному порядку. На відміну від російської мови назва літери і її вимова в слові не завжди збігаються. Одна і та ж бука А в залежності від положення в слові може читатися як [?] І [a:]. Обов'язково потрібно вивчити звуки, які позначаються в транскрипції. Без правильної вимови, ви не просто не зможете дізнаватися слова на слух, а й читати станете на абсолютно невпізнанному говіркою. Підписувати транскрипцію російськими літерами - марна трата часу, звуки збігаються частково, засвоюються погано, до англійської мови мають слабке відношення.
2
Вміти членувати слова на склади, важливий навик без якого навчитися читання практично неможливо. Ви повинні з легкістю визначати відкритий або закритий склад, інакше помилки неминучі. Обов'язково слід визубрити правила читання, хочете ви цього чи ні. Одна буква здатна поміняти звучання до невпізнання woman-women. Істотна різниця між читанням слова not і note. Особливостей багато, запам'ятати складно, але знати основні закони необхідно. Слід раз і назавжди вивчити можливу сполучуваність приголосних і голосних букв і їх вимову. Наприклад: ung, ear. Для легкості запам'ятовування робити це рекомендується разом зі словами: fire [fai?], Hungry [? H gri].
3
Словник повинен бути завжди під рукою, особливо перші півроку. Якщо людина вільно не володіє англійською мовою, то кожне слово повинен дивитися в транскрипції. Багато винятків, орфографія не змінювалася сотні років, а правила читання коректувалися.
4
Після того, як слова стали читатися, як годиться, слід ознайомитися з англійської інтонацією, підвищенню і зниженню тону в оповідних, питальних і окличних реченнях.
Корисна порада
Робіть транскрипцію, читайте вголос англійську літературу, приділяйте увагу своїм вимовою і все вийде.
Питання, як вивчити англійську мову, цікавить не тільки школярів і студентів, стурбованих прийдешніми іспитами. Вивчити англійську прагнуть любителі подорожей і зарубіжних поїздок, цінителі літературних шедеврів в «оригіналі» і технічні фахівці, які освоюють закордонні новинки техніки та електроніки. Для того, щоб вивчити англійську мову легко і без напруги, потрібно дотримуватися ряду простих правил.
Вам знадобиться
  • - російсько-англійський і англо-російський словник
  • - програма Skype
  • - аудіокниги на англійській мові
  • - адаптовані книги англійською мовою
Інструкція
1
Незамінним помічником у справі вивчення англійської мови для вас стане словник. На перших порах цілком достатньо невеликого кишенькового словника, проте з плином часу може знадобитися більш детальний словник іншомовних слів, синонімів і метафор.
2
У першу чергу необхідно регулярно читати і перекладати зі словником хоча б одну сторінку тексту. Для того щоб процес навчання був максимально цікавим, варто підібрати літературу по своєму смаку: фантастичний роман, дитячу казку, короткі гумористичні оповідання. Однак для початку краще вибирати адаптований варіант, в іншому випадку з перекладом фразеологізмів та ідіом можна промучувати не один день.
3
Розвивайте слухове сприйняття іноземної мови. Для цієї мети необхідно взяти за правило щодня слухати аудіокниги, казки або аудіо розповіді англійською мовою. Слухати їх можна практично скрізь: по дорозі на роботу, на кухні, під час прогулянки або прибирання в гаражі. Дуже хороший ефект дає прослуховування вже знайомих по прочитаним книгам аудіо файлів англійською мовою.
4
Не менш важлива і розмовна практика. Навіть якщо ви вільно володієте технікою перекладу, читаєте фахову літературу без словника, англійська розмовна мова вимагає постійної практики. Звичайно, розмовляти з самим собою зовсім не цікаво, тому для мовної практики можна використовувати будь-яку можливість бесіди англійською мовою. При наявності комп'ютера та Інтернету вас може виручити Skype. За допомогою програми Skype можна познайомитися з носієм англійської мови в Америці, Великобританії, Австралії чи Канаді. Спілкуватися можна з будь-якою людиною, що розділяє ваші інтереси в сфері маркетингу, в'язання, садівництва, собаківництва і т.п. Таке спілкування буде не тільки корисним для вивчення англійської мови, але й цікавим. При цьому подібна мовна практика абсолютно безкоштовна і, крім взаємного задоволення від спілкування і користі для вивчення англійської мови, не буде коштувати ні вам, ні співрозмовника нічого.
5
Відмінний результат дає практика самостійного складання текстів чи віршів англійською мовою. На перших порах ваші «опуси» можуть бути сміховинно кострубатими і позбавленими сенсу, проте з кожним днем розповіді, замітки або просто записи про поточні події будуть стає все більш осмисленими, чіткими і навіть витонченими. Писати замітки англійською мовою краще, користуючись словником, запам'ятовуючи і використовуючи в подальших текстах синонім і метафори. Спроби викласти свої думки англійською мовою поступово поволі привчать вас роздумувати іноземною мовою. І коли ви зловите себе на думці висловленої фразі англійською, можете торжествувати: англійська мова успішно освоєний!
Корисна порада
Наполегливість і сталість - запорука успіху у вивченні англійської мови.