Як пояснити звільнення.

Співбесіда з роботодавцем - дуже важливе і хвилююча подія. Як це не дивно, але частіше і сильніше всього хвилюються ті, хто влаштовується на роботу не вперше. Якщо до цього ви ніде не працювали, але при цьому виробляєте гарне враження - вас, швидше за все, візьмуть на роботу. А ось які звільнилися громадянам належить відповісти на складне питання: чому ви пішли з минулого місця роботи? Яку ж відповідь найбільше влаштує нового начальника?
Інструкція
1
Якщо причиною звільнення став конфлікт зі старим начальством, ні в якому разі не розповідайте про це! Така відповідь наштовхне на думку про те, що ви складна людина і погано впишіться в колектив. На співбесіді вам потрібно показати свої сильні сторони, тому хорошим відповіддю буде розповідь про те, що ви досвідчений фахівець, а на вашій колишній роботі немає можливості рости, розвиватися і досягати нових висот. Можна сказати, що ви впродовж довгого часу відповідально і якісно виконували всі поставлені перед вами завдання, набралися достатньо досвіду і готові до того, щоб виконувати складнішу, цікаву і відповідальну роботу. Головне - не скаржитися на попереднього роботодавця, яким би поганим він не був, адже у нового начальника виникне цілком логічний висновок про те, що якщо зараз ви лаєте старого боса, то через якийсь час зможете сказати щось подібне і про нього.
2
Другий варіант - заговорити про заробітну плату. Хороший праця повинна добре оплачуватися, тому зізнатися в тому, що ви міняєте роботу в розрахунку на більш гідну винагороду, анітрохи не соромно. Також можна вказати на житейські причини: сюди зручніше добиратися, більш упорядкований офіс і т.д. Але великого акценту краще не робити, адже для працьовитої людини відстань до роботи не перешкода.
3
Якщо ж ваша нова робота передбачає діяльність в зовсім іншій області, ніж стара, то пояснити звільнення і зовсім легко. В цьому випадку можна чесно зізнатися, що в даній сфері ви будете почувати себе більш впевнено, ця робота вам куди цікавіше, в ній ви зможете краще реалізувати себе і принести більше користі компанії. На цій самій користь зробіть акцент, адже на роботу вас беруть в першу чергу для цього!
4
Пам'ятайте, що для нового роботодавця не складе великої праці зв'язатися з вашим колишнім начальником, тому будьте максимально відверті, якщо вас піймають на брехні, нова робота навряд чи вам світить!