Як підключити інтернет вдома до комп'ютера. Як встановити інтернет в павутині.

У наш час мало хто не користується інтернетом . Всесвітня павутина охопила всі сторони нашого життя - спілкування з друзями і родичами, отримання освіти, професійну діяльність. Багатьом в метушні швидких буднів часто не вистачає робочого часу для завершення всього, що необхідно, і в таких випадках виникає потреба в придбанні домашнього виходу в мережу, який стане затребуваним усіма членами родини. Є кілька способів підключення вашої квартири до інтернету, залишається тільки вибрати найбільш підходящий саме для вас.
Інструкція
1
Найстарішим способом підключення до всесвітнього інформаційного простору є комутований доступ. Для налагодження такого інтернету вам потрібен звичайний модем, телефонний провід і картка постачальника даного виду інтернет послуг, також можна користуватися цим з'єднанням в кредит. Мінусами такого виду зв'язку з мережею є низька швидкість передачі даних (максимум 56 кбіт/с) і зайнята телефонна лінія. З цих причин він в недалекому майбутньому напевно піде в історію.
2
Більш сучасним варіантом є високошвидкісний широкосмуговий інтернет, який може бути провідним і бездротовим. Крім високої швидкості, широкосмуговий доступ забезпечує безперервне підключення до Інтернету і так звану «двосторонню» зв'язок - приймає і передає інформацію одночасно на високих швидкостях. Щоб розібратися, який з постачальників такого виду інтернету підходить вам більше, потрібно навести довідки про умови надання кожного доступного в вашому місті, а потім звернутися у відповідну компанію. Плюсами такого з'єднання з світовою павутиною є окрема лінія і можливість вибору необхідного ліміту трафіку і швидкості передачі інформації в залежності від потреб клієнта. Щоб краще розібратися в масі пропозицій від постачальників інтернету, попитайте про особливості кожного з них у друзів і колег, що займаються питаннями високошвидкісних технологій.
3
Ще один спосіб підключення до інформаційної мережі - це використання USB-модемів, пропонованих операторами стільникового зв'язку. Слід зазначити, що головні їхні переваги - можливість швидкого придбання в будь-якій точці міста, простота самостійної установки і здатність підключення до всесвітньої павутини практично в будь-якому місці, де є комп'ютер або ноутбук. Про вартість даного виду інтернету і надійності самих модемів судити конкретним користувачам, але при необхідності термінового виходу в мережу і при виборі оптимального для вас тарифу, цей спосіб може бути і кращим варіантом.
Зверніть увагу
Перед підключенням вашого комп'ютера до мережі бажано встановити на нього антивірусну програму.
Корисна порада
Підключення до інтернету, як і покупка інших видів зв'язку, може виправдати або ж не виправдати ваших очікувань. Все пізнається з досвідом. З часом можуть змінюватися і ваші вимоги до контакту з інформаційної світовою павутиною. Тому, щоб знайти найкращий для вас варіант, потрібно спробувати не один спосіб.