Як зробити воду.

Зробити воду можна практично з будь-якої субстанції, тим більше органічної. Однак для того, щоб отримати питну воду без використання будь-яких складних установок, хімічних реакцій і агрегатів, доведеться обмежитися повітрям, грунтом і снігом.
Вам знадобиться
  • Лопата
  • Поліетиленова плівка
  • Ємність для збору води
  • Камені
Інструкція
1
Вийняти воду з грунту можна навіть в найбільш посушливих районах Землі, хоча, звичайно, зробити це буде важче. Для того щоб із землі зробити воду знадобиться ємність для збору води, поліетиленова плівка, лопата і пара годин посиленого праці. В першу чергу потрібно в землі викопати яму глибиною від 0,5 до 1 метра. В центр ями поставити ємність для збору води, а яму накрити поліетиленовою плівкою так, щоб краї плівки щільно прилягали до країв ями, без зазорів і щілин. Краї плівки зручно придавлює камінням або будь-якими іншими важкими предметами. Зробити воду із землі найпростіше вранці, коли сонце тільки починає нагрівати ґрунт. На внутрішній поверхні плівки через деякий час з'явиться конденсат. Щоб конденсат стікав прямо в ємність, на середину плівки зверху варто покласти важкий предмет таким чином, щоб плівка прогнулася всередину ями, а конденсат капав прямо в ємність.
2
Якщо зробити воду із землі можна, але складно, то зробити воду зі снігу набагато простіше. Причому тала вода вважається ще й дуже корисною. Так що можна спробувати зробити воду зі снігу в домашніх умовах, не чекаючи надзвичайної ситуації, в якій вам знадобляться ці навички. Для отримання води зі снігу потрібно набрати в ємність снігу і щільно його утрамбувати, а потім нагріти ємність на газовій або електричній плиті, на сонці або батареї центрального опалення. З таїть снігу утворюється зовсім не багато води, тому щоб хоча б напитися доведеться не один раз наповнювати ємність снігом.
3
Якщо можна було б отримувати гроші з повітря так само просто, як і воду з повітря - все в світі були б багаті. Насправді зробити воду з повітря дуже просто. Цим нехитрим способом отримували воду з повітря ще наші далекі предки з Феодосії. Суть методу полягає в тому, що в повітрі так чи інакше міститься достатня кількість вологи, яку можна витягти за допомогою конденсації, наприклад, на пухких купах щебеню. Температурні коливання між денним і нічним часом доби забезпечують відмінну конденсацію вологи на остигаючих за ніч каменях, а вже зібрати цю вологу в ємність - завдання зовсім іншого роду.
Зверніть увагу
Практично всі засоби видобутку води з грунту, повітря або інших органічних матеріалів трудозатратною і мало рентабельні
Корисна порада
Отримувати воду з грунту або повітря найкраще з літній час, коли різниця температур між денним і нічним часом доби найбільш істотна