Як намалювати абстракцію.

Абстракціонізм в мистецтві характеризується не чітким, а приблизними зображенням форм і предметів. За допомогою абстракції ви можете передати саме ваше бачення чого-небудь або просто продемонструвати настрій.
Інструкція
1
Для абстракції характерні яскраві фарби. Абстракціонізм поділяється на кілька течій. Кожне з них виділяється чимось особливим - чіткими геометричними конструкціями або м'якістю контурів; холодними, похмурими або теплими тонамі.В абстракціонізмі можна використовувати звичні інструменти - кисті і полотно, проте краще малювати пальцями, губками - нестандартними предметами, що дають при живопису цікавий ефект. Малювати руками серед абстракціоністів модно ще й тому, що в цьому напрямку вважається, що художник малює не пензлем, а душею. У абстракціонізмі не прийнято малювати начерк олівцем. Якщо якась лінія лягла не туди, куди замислювалося спочатку - так тому і бути.
2
Можна намалювати абстракцію аквареллю. Візьміть аркуш паперу і фарби, за кольорами найбільше передають ваш настрій. Вам знадобиться багато води. Добре змочіть пензель, не витирайте її і не давайте їй висохнути. Умочіть її у фарбу, після цього можете ще раз вмочити в воду. Потім швидко піднесіть кисть до аркуша паперу, і не торкаючись його, залиште краплю. Дозвольте їй растечься.Повторіте процедуру з іншими квітами. Ви можете залишити багато білого простору, а можете, навпаки, постаратися всі його заповнити яскравими фарбами. Коли фарби почнуть підсихати, можна взяти кисть з жорсткою щетиною або зубну цуценяті і трохи розтушувати кордону одержані об'єктів.
3
Для малювання абстракції можна використовувати лінійку з геометричними фігурами, наприклад, офіцерську. Намалюйте фон на білому аркуші. Для цього спочатку намочіть його водою. Краще всього, якщо це буде не рівномірно. Можна здалеку побризкати фарбою і дати їй розтектися, можна по мокрому листу швидко провести смугу і розтушувати мокрою кістью.Ви повинні добитися ефекту градієнта - темного насиченого кольору вгорі і світлого, напівпрозорого до низу аркуша. Дозвольте фону висохнути. Візьміть лінійку і вимальовується постать поверх фону. Найкраще це робити відразу фарбою. Можете придумати якийсь сюжет або розташовувати кольору хаотично. У кожному разі, у вас завжди є виправдання - "це задумка автора".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1a8iyAnsZMM