Як навчитися правильно ходити.

Летящая, красива хода - це велика перевага для кожної жінки! Навіть найпрекрасніша дівчина не буде привабливою для чоловіків, якщо йде сутулячи, горблячись, пружинячи або дрібочучи. А чи можна навчитися правильно і красиво ходити? Легко! Було б бажання і терпіння.
Вам знадобиться
  • Трохи завзяття та терпіння, а також знання рекомендацій, наведених нижче.
Інструкція
1
Насамперед необхідно подбати про положення голови. Її потрібно тримати вище. Для того щоб звикнути до такого положення голови, можна виконувати старе, але ефективна вправа. На голову потрібно покласти досить важку книгу. З нею рекомендується ходити по кімнаті туди-сюди, присідати, крутитися, а з часом, коли ця вправа не викликатиме складнощів, навіть танцювати. Є й більш сучасна різновид вправи. Перед тим, як почати забиратися, на голову потрібно покласти важкий мішечок, наповнений піском. З таким мішечком на голові можна мити підлоги, витирати пил, пилососити. Головне, що потрібно пам'ятати, так це те, що мішок повинен падати якомога рідше.
2
Потім необхідно простежити, щоб під час ходьби плечі були розправлені, а груди злегка піднята. Потрібно намагатися завжди перебувати в таким положенні. Але з «випинанням» грудей важливо не перестаратися. В іншому випадку хода може стати просто комічною. Досить зрозуміти, яке положення правильно саме для вашої голови, спини та сідниць відносно один одного. Для визначення цього потрібно впритул встати до стіни. До неї повинні доторкнутися п'яти, ікри, сідниці, лопатки, потилиця. Стривайте так деякий час, щоб тіло запам'ятало таке становище. Виконуйте вправу пару раз в день. Хода з кожним днем буде поліпшуватися.
3
Краса ходи сильно залежить від здоров'я м'язового корсету. Тому рекомендується виконувати вправи для преса і сідниць.
Зверніть увагу
Ви не зможете домогтися правильної ходи, якщо у вас не вилікуване викривлення хребта. Тому, якщо ви знаєте, що у вас проблеми з хребтом, то першим вашим дією має стати відвідування ортопеда.
Корисна порада
Крім того, вкрай важливо вміння правильно крокувати! Не потрібно робити занадто великих або ж, навпаки, занадто маленьких кроків.