Як намалювати карту скарбів. Як зробити карту скарбів для дітей.

Піастри, дублони і талери, скрині повні дорогоцінних каменів і золотих злитків, і тільки ви знаєте, де все це заховано. Не варто покладатися на пам'ять, намалюйте докладний план, а карту сховайте від сторонніх очей, щоб потім її хтось відшукав (ваші діти або друзі, які не проти подуріти і пограти в піратів) і довго-довго розгадував значення таємних символів.
Вам знадобиться
  • - Пергаментна папір;
  • - Туш або чорнило;
  • - Пензлик чи даний перо;
  • - Зажигалка або сірники.
Інструкція
1
Візьміть пергамент потрібного розміру і нанесіть підходящим інструментом (пензликом або пером) план місцевості, де заритий ваш скарб. Якщо скарби уявні, то можете зобразити і вигаданий острів, як це роблять письменники. Не забудьте намалювати троянду вітрів і пару-трійку покажчиків у вигляді скелетів або черепів. Місце скарбу позначте червоним хрестиком.
2
Якщо ви хочете ускладнити завдання, а скарб самий що ні на є справжній, тоді не варто прямо вказувати, де заховано скарб. Придумайте розгалужену систему загадок, правильні відповіді на які приведуть шукача до мети, а неправильні - заведуть в пропаща болото.
3
В якості реальної майданчики для пошуку скарбів можна використовувати дачну ділянку або навіть міську квартиру. Розвісьте по деревах і кущах (по стінах в квартирі) загадкові символи з підказками, а їх зменшені копії зобразите на карті. Тоді володарі карти повинні будуть шукати підказки, звіряючись з планом, а під кінець дізнаються, куди ж ви сховали своє добро.
4
Дітям молодшого віку запропонуйте більш простий варіант, наприклад, з одного боку карти намалюйте кросворд. А на самій карті вкажіть декілька назв - дерева, гори, ями, річки і т.п. (Один з цих назв має бути ключовим словом в кросворді). Як тільки діти розгадають кросворд, вони зрозуміють, де лежить коробка цукерок.
5
Щоб картина була повною, почекайте, поки малюнок висохне. З силою стисніть пергамент в кулаці. Потріть і пам'ятайте карту , щоб надати їй старовинний вигляд. Можна посипати і потерти землею. Надірвися пергамент по краях, а потім підпаліть (з самого краю) і швидко тушкуйте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hF3jKjqsm58
Корисна порада
Карта буде справжньою, якщо скарб дійсно існує. Чи не обдуріть очікування тих, хто відправиться на пошуки вашого скарбу.