Як зробити прозорим колір.

Зображення з прозорим кольором легко створити за допомогою програми Adobe Photoshop. Це може знадобитися, наприклад, для логотипу, який згодом буде накладатися на різні фотографії. Щоб не вирізати фон з логотипу для кожної ілюстрації, можна один раз зробити його зображення у форматі gif з прозорим фоном.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Adobe Photoshop
Інструкція
1
Створіть зображення або відкрийте готове в програмі Adobe Photoshop (Ctrl + O).
2
Потім створіть порожній шар. Для цього зайдіть в меню «Шари», відкрийте підменю «Новий» і виберіть «Шар». З'явиться вікно, в якому можна задати початкові параметри шару, такі як тип перекриття, колір, непрозорість і деякі інші. Залиште все як є, і натисніть "ОК" .Або натисніть кнопку поруч з кошиком на панелі шарів.
3
Розкрийте палітру шарів. Для цього в меню «Вікно» виберіть «Шари» (F7).
4
Шар, який ви створили, розташовуватиметься вгорі під назвою «Шар 1». Перетяните його мишкою під нижній шар. Якщо у вас це не вийде, значить, нижній шар заблокований. Розблокуйте його і спробуйте снова.Чтоби розблокувати шар, двічі клацніть по ньому мишею і у вікні натисніть «ОК».
5
Переконайтеся, що новий шар має прозорий фон. Дізнатися це можна за його іконці в палітрі шарів: прозоре зображення в Adobe Photoshop символізує малюнок, що нагадує шахову дошку. Якщо це не так, виділіть шар мишею, потім виділіть все зображення («Виділення» - «Все»), і натисніть «Del» на клавіатурі.
6
В меню «Файл» перейдіть до пункту «Зберегти для веб і пристроїв». Відкриється вікно з безліччю налаштувань. Із списку виберіть формат gif, і поставте галочку поруч з пунктом «Прозорість». Це дасть вам доступ до опцій, що дозволяє зробити той чи інший колір прозорим.
7
Виберіть колір, який потрібно зробити прозорим, за допомогою інструменту "Піпетка". Крім цього, колір можна вибрати з панелі «Таблиця кольорів». На цій панелі відображаються всі кольори, які присутні в документі.
8
Після того як ви виділите колір, знайдіть кнопку зазначену червоним колом і натисніть її. Ця кнопка перетворює виділений колір в прозорість.
9
Якщо ви хочете зробити не один, а кілька кольорів або відтінків прозорими, продовжуйте виділяти зразки піпеткою (або в таблиці кольорів) і перетворювати в прозорість за допомогою вищевказаної кнопкі.Все зміни, які зачіпають зображення, відображаються в реальному часі в спеціальному вікні, яке займає левову частку робочого простору. Так що ви можете контролювати кожен крок цього процесу.
10
Коли результат буде вас влаштовувати, натисніть «Зберегти», після чого відкриється вікно, що дозволяє вказати, куди слід записати готове зображення. Виберіть директорію і натисніть «Зберегти».
В деяких випадках, наприклад, при оформленні сайту можна зіткнутися з ситуацією, коли фон зображення жодним чином не поєднується з кольором самого сайту. Очевидне рішення - зробити цей фон прозорим.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop потрібну картинку (пункт меню «Файл» (File) -> "Відкрити" (Open) або гарячі клавіші Ctrl + O). Клікніть пункт меню «Виділення» (Select) -> «Колірний діапазон» (Color Range). З'явиться вікно «Колірний діапазон» (Color range).
2
Знайдіть пункт «Вибрати», він знаходиться в самому верху вікна. Клікніть по ньому. У меню, ви можете вибрати групу кольорів або тонів, які згодом можна зробити прозорими. Тобто тільки червоні кольори, тільки зелені, блакитні або тільки середні тони, тіні і т.д. Якщо вам потрібно точково вибрати якийсь один колір вкажіть в цьому пункті «За зразками».
3
Знайдіть пункт «Розкид» (Fuzziness) - з його допомогою можна розширити діапазон обираних квітів. Нижче знаходяться пункти «Виділена область» і «Зображення». Якщо вибрати перший, то в превью-віконці програми буде попередньо відображатися виділена область. Якщо другий, то зображення буде показано цілком.
4
У правій частині вікна знаходяться три кнопки з зображенням піпеток. На першій з них просто піпетка, на другий - піпетка з плюсом, а на третій - з мінусом. Натисніть на першу і клікніть в превью-віконці або на самому документі по тому кольору, що ви хочете зробити прозорим. Виберіть пункт «Виділена область», щоб побачити, які ділянки зображення вибралися.
5
Якщо ви хочете додати до виділеного кольором ще один, натисніть на «Піпетка +», а потім клацніть по цьому кольору. Якщо відняти, то дійте аналогічним чином, тільки за допомогою «Піпеткі-». Вибравши необхідний колір (або кольору), натисніть ОК. Як бачите, в документі вибрані кольори стали виділеними.
6
У списку шарів (якщо він відсутній, натисніть F7) натисніть правою кнопкою миші по фону, в меню оберіть «Із заднього плану», а в наступному вікні - одразу ОК. Фон перетвориться в шар. Натисніть Delete на клавіатурі. Виділені ділянки стануть прозорими.