Як відкрити манікюрний салон.

Манікюрний салон - один з прекрасних прикладів не надто витратного "жіночого" бізнесу. Манікюрні салон и є майже в кожному великому торговому центрі, однак попит на їхні послуги тільки зростає. А відкриття манікюрного салон а в спальному районі, тобто, далеко від конкурентів, обіцяє досить швидкий успіх.
Інструкція
1
Один з найважливіших кроків при відкритті манікюрного салон а - вибір місця. Манікюрні салон и вигідно відкривати у великих торгово-розважальних центрах, куди жінки приходять і зробити покупки, і подивитися кіно, і посидіти з подругами в ресторані. Чому б їм у такому разі не витратити ще тисячу рублів на манікюр? Однак не менш успішною ідеєю буде і відкриття манікюрного салон а в спальному районі: жінки з довколишніх будинків будуть заходити в нього по дорозі на роботу (навчання) або вечорами. В цьому випадку згодиться і оренда підвалу будинку.
2
Наступним важливим дією є отримання дозволу на відкриття салон а від пожежної служби та СЕС. Для цього всі умови безпеки приміщення повинні відповідати встановленим нормам. Після отримання такого дозволу можна переходити до його ремонту та закупівлі обладнання. Важливо, щоб обладнання було якісним і сучасним, намагатися заощадити на ньому не слід, оскільки пара-трійка погано наданих послуг може різко скоротити потік клієнток.
3
Для початку в манікюрний салон достатньо найняти двох-трьох майстрів. Не беріть "зірок" - занадто "дорогих" фахівців, але і не довіряйте початківцям. Для початку підійдуть фахівці середнього рівня. Як правило, майстер з манікюру отримує твердий оклад (50%) і відсотки від виконаної роботи (50%). В деяких салон ах майстри отримують тільки відсотки.
4
Салон повинен починати працювати рано вранці (коли клієнтки йдуть на роботу) і закінчувати пізно ввечері (деякі клієнтки воліють приходити вечорами). Крім власне надання послуг з манікюру в салон е можна відкрити курси з навчання манікюру, продавати манікюрні приладдя.
5
Пам'ятайте, що за законом будь-яка підприємницька діяльність має бути зареєстрована. Власникові манікюрного салон а буде достатньо статусу індивідуального підприємця (ІП). Зареєструватися як індивідуальний підприємець можна в податковій інспекції за місцем проживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1BKVUhMgQZ8
Вирішивши відкрити власний манікюрний салон , не варто хвилюватися, що ви даремно витратите свої гроші і не зможете розкрутитися. Адже комплексний догляд за нігтями - це дуже затребувана послуга серед жінок. Маючи бажання і початковий капітал, ви з легкістю зможете почати свій невеликий бізнес.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення під салон;
  • - необхідне обладнання і супутні товари;
  • - документи на дозвіл ведення діяльності.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план по майбутньому салон у. Зробити це потрібно обов'язково, адже з нього ви зможете побачити необхідну суму на відкриття, очікуваний прибуток, кількість витраченого часу, розмір приміщення та інші найдрібніші деталі, якими не варто нехтувати.
2
Оберіть найбільш підходяще для салон а місце. Найкраще зупинити свій вибір в центрі міста, де багато різних бутиків та інших магазинчиків з косметикою. Вирішіть, чи будете ви будувати або купувати власне приміщення, а може, візьмете його в оренду. Зверніть увагу на те, що орендувати найкраще приміщення, переведені в нежитловий фонд, в іншому ж випадку вам належить витратити ще кілька місяців на отримання відповідних паперів, що вирішують відкриття салон а в даному спорудженні.
3
Перевірте приміщення на відповідність усім нормам, постарайтеся нічого не упустити, адже від будь-якої дрібниці залежатиме безпека вашого салон а. Після цього сміливо вирушайте в пожежну службу і СЕС за дозволом на відкриття та ведення діяльності. Якщо ви збираєтеся продавати в салон е супутні товари, вам знадобиться додатковий дозвіл на їх продаж. Як тільки всі санітарно-епідеміологічні документи будуть отримані, можна переходити до наступного кроку.
4
Підготуйте приміщення до відкриття, зробіть у ньому косметичний ремонт і встановіть придбане обладнання. Обов'язково подбайте про дизайн кабінету, щоб клієнтам подобалася навколишня атмосфера, і вони почувалися тут комфортно.
5
Укладіть договори з рекламним агентством на розміщення вивісок і щитків. Додаткову рекламу можна дати в інтернеті, журналах або газетах. Можна надрукувати буклети і залишити їх у великих торгових центрах, де постійно багато жінок.
6
Подбайте про співробітників, які будуть у вас працювати. Майстри повинні обов'язково мати медичну книжку і документ, що підтверджує професійну кваліфікацію. Якщо ви не змогли знайти відповідного для вас фахівця, організуйте спеціальні курси і на них навчіть новачка всім тонкощам манікюрного мистецтва.