Як заправити холодильник фреоном. заправка холодильника фреоном своїми руками.

Найбільш поширеною причиною поломки холодильника є витік фреону. Це виражається у відсутності охолодження при працюючому компресорі. Але є нескладний спосіб виправити цей дефект самостійно.
Інструкція
1
Для того щоб заправити холодильник фреоном, візьміть колектор з двома манометрами синього і червоного кольору, двома вентилями і трьома шлангами. Тепер перекрийте обидва вентилі манометричного колектора і з'єднайте синій шланг зі Штутцер заправної трубки компресора, а жовтий до самого балона фреону.
2
При необхідності виміряти тиск на магістралі нагнітання, припаяйте до неї Штутцер і приєднайте до нього червоний шланг. Тепер відкривайте синій вентиль колектора, а потім акуратно і не поспішаючи повертайте вентиль балона з фреоном і тепер заправляйте компресор до того, як тиск досягне 0.4-0.5 атмосфер.
3
Далі закрийте вентилі, запустіть компресор буквально на півхвилини, а потім вимкніть. Тепер замість балона з фреоном підключить до жовтого шлангу вакуумний насос, починайте відкривати синій вентиль, включіть насос приблизно на 10 хвилин, потім закрийте вентиль і вимкніть насос.
4
Жовтий шланг від'єднайте від насоса і знову підключіть до балона з фреоном. Спочатку вам потрібно зробити так, щоб фреон тільки витіснив повітря в шлангу, але не влучив, в сам компресор, для цього відкрийте вентиль зовсім трохи і дуже повільно. Тепер закрутіть жовтий шланг і відкрийте синій вентиль, заправте компресор холодоагентом.
5
Після цього включіть компресор і поспостерігайте за рівнем тиску, якщо все в порядку, то трубки, підключені до шлангів необхідно перетиснути. На завершення відверніть шланги і запаяти трубки.
Зверніть увагу
У свою чергу, заправка холодильної системи холодоагентом здійснюється за допомогою балонів (що постачають речовина або у вигляді пари, або у вигляді рідини - залежно від встановленого тиску), а також за допомогою компресора, що виводить хладон з випарного пристрою. Що ж до того, яка речовина заправляють в промислові холодильники, тут уже все залежить безпосередньо від класу.
Корисна порада
При витоку фреону (холодоагенту) необхідна заправка холодильників фреоном. Витік виникає через порушення герметичності контуру, в якому циркулює холодоагент. Порушення герметичності зазвичай відбувається в місцях стиків трубопроводів. У нових апаратах вони розташовані в запінені частини системи. Витік холодоагенту може призвести і до повної непрацездатності холодильника - до виходу з ладу компресора.