Як запам'ятати назви місяців. назва місяців для дітей.

Навчання дитини - процес кропіткий, але захоплюючий і цікавий. Розуміння місяців і пір року дуже важливо для подальшого навчання, формування поняття графіка і навичок розподілу часу.
Інструкція
1
У дітей асоціативне мислення. Вони не можуть запам'ятати більшість абстрактних понять. Дітям необхідно пов'язувати їх з яким-небудь чином. Тому для наочності зробіть гру "Пори року" .Возьміте великий білий аркуш паперу і расчертите його на дванадцять квадратів - чотири ряди по три клітини. Розфарбуйте кожен ряд в свій колір. Зимовий - в блакитний, весняний - в зелений, річний - в жовтий чи червоний, осінній - в оранжевий. Поясніть дитині, чому обрали саме ці кольори, з якої причини вони асоціюються з тим чи іншим часом року.
2
Поки поле для гри сохне, зробіть картки. Виріжте дванадцять квадратів, такого ж розміру, як квадрати на полі. Візьміть журнали або картинки з інтернету. На кожній картці напишіть назву місяця, а потім виріжте відповідні картинки і приклейте їх на карточкі.Там можуть бути не тільки картини природи, але і їжі, овочів або фруктів, відповідних сезону, або одягу, підходящою до часу року. Також на кожній картці намалюйте невеликий термометр і відзначте на ньому середню температуру місяці. Дані можна подивитися в інтернеті або підручнику біології чи географії. Постарайтеся розповісти дитині якомога більше нюансів про кожному місяці, щоб він детально представив у своїй уяві пору року і місяць.
3
Переверніть картки сорочкою вгору і витягуйте по одній. Нехай дитина розташовує їх на поле і намагається по пам'яті розповісти якомога більше про місяць. Ви також беріть участь в грі. Можете кілька разів назвати місяць неправильно, дайте дитині вас поправіть.Потом запитаєте дитину, коли у нього день народження, в якому місяці, коли дні народження родичів і великі свята. Підпишіть їх на картки. Коли зрозумієте, що дитина запам'ятала назви місяців і гра йому набридла, можна приклеїти картки до поля або прикріпити їх степлером і повісити на стіну, щоб поле завжди було перед очима і нагадувало дитині про місяці і пори року.