Як налаштувати вихід в інтернет з одного модему.

Напевно вам не з чуток знайома ситуація, коли вдома є два і більше персональних комп'ютерів. Обмін інформацією між ними, використання одного принтера або сканера, а також інших периферійних пристроїв передбачає необхідність існування мережі. Але ж користувачам ПК потрібно не тільки доступ до локальних ресурсів, а й до просторів глобальної мережі. Зважаючи на це, слід розібратися в тому, як виконати настройку виходу в інтернет з загального модему .
Вам знадобиться
  • Персональні комп'ютери, модем.
Інструкція
1
Відкрийте панель керування кожного ПК, знайдіть значок під назвою «Система» і клацніть по ньому. У властивостях «Системи» перейдіть на вкладку «Ім'я комп'ютера», виберіть опцію «Змінити» і пропишіть кожному персональному комп'ютеру своє ім'я, а також одну загальну групу.
2
Для вступу виконаних змін в силу перезавантажте обидва електронних пристрою.
3
Після перезавантаження ПК відкрийте панель керування, клікніть на елемент «Мережеві підключення» і виберіть властивості «Локальної мережі».
4
Виконайте настройку «Протоколу інтернет а (TCP/IP)». Для цього необхідно підключити використовуваний модем до хабу, прописати вручну IP-адресу, Маску створеної підмережі, а також «Основний шлюз».
Зверніть увагу
Призначаючи кожному з комп'ютерів локальної мережі IP-адресу, уважно їх перевірте, щоб уникнути дублювання, оскільки збіг IP-адреси електронних пристроїв може стати причиною їхнього конфлікту і, як наслідок, неможливість роботи в одній мережі.
Корисна порада
На «Основний шлюз», тобто модем, пропишіть перша адреса (для прикладу, 212.120.0.1), а IP-адреса для вхідних в локальну мережу персональних комп'ютерів вибирайте з діапазону 212.120.0.2 - 212.120.0.255. Маска ж підмережі для всіх пристроїв буде однаковою.