Як поліпшити відеозапис.

Домашнє відео, скачаний в інтернеті фільм або невдало придбаний диск - будь-який файл може зажадати поліпшення якості відеозапису. Зайве темна зйомка, недолік чіткості й інші проблеми із зображенням можна виправити за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • ПК, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб поліпшити якість відеозапису, слід вибрати одну з програм для обробки відеоряду. Найбільш доступними є EnhanceMovie і VirtualDUB. Можна використовувати і обидві, швидше за все ви зупинитеся на одній, яка вам більше сподобається по функціональності, зручності використання і якості кінцевого результату.
2
Для поліпшення відеозапису запустіть обрану програму.
3
Відкрийте в програмі файл, який потрібно поліпшити. Як правило, зробити це можна через «Меню» - «Відкрити» (або «Завантажити файл»). Далі вибрати потрібне відео.
4
І в VirtualDUB, і в EnhanceMovie слід відкрити настройки і відрегулювати яскравість, різкість, контраст та інші параметри відеозапису. Знайти такі можна в меню з налаштуваннями - залежно від програми це може бути одне вікно для всіх налаштувань або окремі підпункти меню для кожного параметра. Відповідно, регулювати потрібно ті настройки, які вам не подобаються в зображенні при перегляді відео.
5
Перегляньте зміни, чи все вас влаштовує. При необхідності можна підрегулювати або повернути колишні параметри.
6
Збережіть відеозапис . Оптимально створити другий файл - якщо після збереження щось не вийде, ви завжди зможете повернутися до первісної версії.
Корисна порада
В EnhanceMovie є ряд автоматичних фільтрів, які підправлять незначні недоліки відеозапису буквально за одне натискання кнопки мишки. Ця програма досить проста у використанні, тому розібратися з нюансами не складе складності. Крім того, саме в EnhanceMovie можна скористатися і професійними функціями, такими як настройка балансу білого, усунення шуму і т.д.