Як запобігти крадіжці автомобіля.

Угон автомобіля в усі часи був прибутковою справою для шахраїв. Уникнути крадіжки машини часом не можуть навіть власники дорогих і елітних авто. Дотримуючись деяких правил, можна зменшити ризик викрадення.
Інструкція
1
Встановіть охоронну сигналізацію. Зробіть так, щоб її «голос» відрізнявся від усіх поруч стоять машин. Це дозволить привернути увагу перехожих, що в свою чергу вспугнет грабіжників. Поставте сигналізацію з використанням GSM GPS-модуля, який при будь-якій спробі злому подасть сигнал на ваш мобільний телефон. Цей модуль надалі дозволить дізнаватися місце розташування автомобіля і дистанційно керувати ним: глушити і заводити двигун, ставити на охорону і знімати з неї.
2
Йдучи з салону машини навіть на короткий термін, перевірте, чи всі стекла підняті, заблоковані чи двері. Заберіть з собою цінні речі, особисті документи та документи на машину. Візьміть навіть знімну панель магнітоли, щоб не дати приводу зловмисникам. Вибирайте для парковки світле місце, ніколи не ставте автомобіль в темний провулок або в погано переглядається місцевість.
3
Завжди витягуйте ключ запалювання, коли залишаєте машину. Якщо є можливість, користуйтеся платними стоянками. Не втрачайте пильність при вимушених зупинках, при дрібному ремонті або заміні колеса. Завжди носіть із собою записані номери автомобіля , технічного паспорта, зробіть ксерокопії важливих сторінок.
4
Покладіть в яке-небудь непримітне місце старий мобільний телефон з активною сім-картою. У разі викрадення автомобіль можна буде легко знайти по сигналу телефону. Поставте механічне блокування для коробки перемикання передач і для рульової колонки.
5
Якщо ви купили підтриманий автомобіль, обов'язково поміняйте всі замки і протиугінні пристрої, якщо вони були встановлені. Не забудьте застрахувати транспортний засіб на випадок викрадення. Це дозволить вам компенсувати втрату. Купуйте страховку в надійної та перевіреної компанії. Пам'ятайте, що «скупий платить двічі».