Як збільшити швидкість трафіку.

На сьогоднішній день інтернет перестав бути розкішшю. Доступ до мережі можливий у всіх куточках країни: адже навіть якщо неможливо підключити окрему лінію, виходом може стати придбання USB-модема, функціонуючого в місцях з GSM-мережею. А адже така мережа є скрізь. Зважаючи на це, справедливо сказати, що звідусіль є доступ до глобальної мережі. Однак наявність доступу до ресурсів глобальної мережі передбачає й необхідність оптимізації трафіку і прискорення інтернету.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з ОС Windows XP.
Інструкція
1
Виконайте оптимізацію операційної системи шляхом відключення сервісу QoS. Для цього необхідно в пошуковому рядку набрати msconfig. Потім в який з'явився на екрані меню відшукати службу QoS RSVP і відключити її.
2
Запустіть апплет Group Policy. З цією метою в пошуковому рядку наберіть gpedit.msc, з меню, що виберіть Local Сomputer policy і перейдіть до Administrative templates. Після відключіть Bandwidth limit.
3
Запустіть диспетчер пристроїв і виберіть команду «Показати приховані пристрої», після цього видаліть QoS.
4
В налаштуваннях модему в залежності від його модифікації поставте відповідні дані: для ADSL - 1492, для Dual Up - 576.
5
Виконайте настройку FireWall, заблокувавши спливаючу рекламу, банери, а також непотрібні картинки, які уповільнюють швидкість завантаження відкриваються ресурсів.
Зверніть увагу
Не виконавши всі вищенаведені дії у правильній послідовності, вам не вдасться відключити резервування каналу QoS, а значить, він і далі буде споживати певні ресурси, зменшуючи швидкість трафіку.
Корисна порада
Міжмережевий монітор, відомий як програма FireWall, може використовуватися не тільки для блокування зображень, що уповільнюють процес завантаження інтернет-порталів, але і з метою захисту даних персонального комп'ютера від несанкціонованого доступу сторонніх осіб.