Як відкрити узі кабінет. Як відкрити приватний кабінет по узі діагностиці.

Сучасний лікар нерідко для постановки вірного діагнозу вдається до методів функціональної діагностики. Улюбленим дослідженням як у докторів, так і у пацієнтів, є УЗД внутрішніх органів. Це й зрозуміло: метод не супроводжується дискомфортом і больовими відчуттями, не вимагає особливої підготовки, а інформативність його висока. Одна тільки проблема. У муніципальних поліклініках - талонна система і нескінченні черги, от і виникає потреба в приватних кабінетах УЗД.
Інструкція
1
Підберіть апарат для ультразвукового сканування. Для цього визначте основний профіль і цілі, по яких будете працювати. Це й зрозуміло, для кардіологічних хворих вам буде необхідно одне обладнання, гінекологія зажадає іншого обстеження. Але, як правило, пацієнти звертаються з різною патологією, тому вигідніше профільованих на повному обстеженні організму, а серед апаратів віддати перевагу УЗ установку експертного класу з 3-4 різними датчиками, що відрізняються за своїм призначенням.
2
Далі вирішите, портативним або стаціонарним буде ваш сканер. Якщо ви плануєте надавати діагностичну допомогу вдома, приміром, нетранспортабельним пацієнтам, вам, безумовно, необхідна портативна система УЗ діагностики. І в теж час цей апарат не підходить для більш багатогранного і поглибленого обстеження. Якщо вам дозволять кошти краще не економити і запастися і прогресивними новинками у сфері діагностики, такими як кольоровий доплер і датчик для 3D/4D сканування. Ці методики досить затребувані пацієнтами та очікувані ними в умовах приватної клініки.
3
Підберіть штат лікарів, знання яких дозволять цілком і повністю реалізувати потенціал, закладений в апаратуру, і задовольнити запити будь-якого пацієнта. Перевірте у них наявність сертифікатів на даний вид діяльності.
4
Підшукайте підходяще за площею приміщення. Бажано, якщо буде перший поверх, і будуть дотримані необхідні гігієнічні умови, такі як вологість повітря, температурний режим і освітлення. Підготуйте кабінет до роботи, провівши ремонт, приділивши особливу увагу відповідної обробці, що витримує багаторазову вологу обробку та дезінфікуючі розчини. Не забудьте, що обов'язковими доповненнями є туалет і раковина, а також проведення відомих комунікацій.
5
Оформіть необхідний перелік документів, попередньо ознайомившись з вимогами пожежної інспекції та СЕС. Зверніться в юридичну фірму і зареєструйтеся як юридична особа. Представники цієї ж фірми можуть допомогти вам відкрити рахунок у банку, стати на облік у податковій інспекції. Як тільки ви підготуєте список документів, зверніться до ліцензійного комітет для отримання ліцензії на ваш вид діяльності.