Як зробити паровий двигун. Паровий двигун в домашніх умовах.

У наш час парові машини є частиною історії. Зараз рідко де можна побачити діючий в промисловості парової двигун , за винятком теплоелектроцентралей і легендарних паровозів, більша частина яких не пішла на переплавку, а знаходиться в резерві, законсервована на випадок війни. Повноцінний парової двигун , який можна застосувати на практиці, в домашніх умовах виготовити досить проблематично, але маленьку модель парової турбіни змайструвати цілком реально.
Вам знадобиться
  • Жерстяна банка, дві кришки від банки, трубки, бляшана смужка, вода, нагрівальний елемент.
Інструкція
1
Візьміть консервну банку і відріжте у неї кришку. Обробіть місця зрізів у банки і у кришки так, щоб вони були гладкими.
2
Далі, зробіть в кришці два отвори. До одного отвору припаяйте гайку і заздалегідь підберіть до неї болт (це буде заливний отвір). А в друге отвір вставте металеву трубочку (штуцер) і теж, добре її припаяйте.
3
Потім, вставте кришку назад в банку і герметично її запаяти. Ця конструкція буде котлом.
4
Після цього, візьміть ще одну кришку від жерстяної банки (це буде турбіна) і в її центрі зробіть маленький отвір. Потім, ножицями, від периферії круглої кришки до її центру зробіть надрізи по всьому колу, приблизно до половини радіуса кришки. Місця між надрізами загніть так, щоб вийшла крильчатка (це будуть лопатки турбіни).
5
Візьміть смужку з жерсті і на обох її кінцях зробіть по отвору. Далі, надайте смужці П-подібну форму (це буде тримач турбіни), щоб отвори знаходилися один навпроти одного.
6
В отвір, який знаходиться в центрі турбіни, впаяти тонку трубочку. У цю трубочку вставте стрижень (турбіна повинна легко крутитися на стрижні), а кінці стержня впаяти в отвори в П-образному тримачі.
7
Тримач разом з турбіною припаяйте до кришки котла так, щоб штуцер котла був направлений на лопатки турбіни і щоб не закрити заливний отвір. Залийте в котел воду, закрийте заливний отвір болтом і нагрійте його. При кипінні води, струмінь пара виходить з штуцера буде тиснути на лопатки турбіни, тим самим приводячи її в рух.