Як лікувати очі у кота. Chem lechitj glaza koshki.

Щоб вилікувати очі у кота, потрібно визначити, в чому полягає проблема. Може бути, в очі просто потрапив пісок. Якщо випадок серйозний (паразити або травма), необхідно негайно звернутися до лікаря-ветеринара. Він пропише краплі, мазь або інші види процедур для лікування очей у кота.
Інструкція
1
Промивання очей. Щоб промити очі коту, візьміть ватяний спонж або тампон, змочіть його в попередньо нагрітому розчині борної кислоти, спеціально призначеної для промивання очей у тварин. Акуратно протріть очі коту, якщо є виділення або пісок, то видаліть їх.
2
Закапування крапель. Для того щоб закапати коту очні краплі, потрібно спочатку промити очі , потім повернути голову тваринного так, щоб очі були спрямовані вгору. Потім, тримаючи піпетку на відстані приблизно 1-2 см, закапайте краплі. Простежте, щоб кіт моргнув після закапування і краплі розподілилися по рогівці.
3
Очна мазь. Якщо лікар прописав коту очну мазь, то перед процедурою можна нагріти її до температури тіла. Тоді мазь набагато швидше розподілиться по оку, ефект буде краще. Промийте очі коту, а потім, трохи відтягнувши нижню повіку, нанесіть туди трохи мазі, ближче до куточка очі . Прикрийте пальцями очі , щоб мазь рівномірно розійшлася по внутрішній поверхні очі .
4
Якщо у кота з очей тече слиз або гній, то це погана ознака. Краще звернутися до лікаря, а не призначати домашнє лікування. Значні виділення з очей - ознака інфекційного захворювання або паразитів, яке необхідно лікувати за допомогою медичних препаратів. Визначити хворобу і виписати рецепт може тільки ветеринарний лікар.
5
Очі можуть почервоніти через алергічну реакції, яка викликається чим завгодно: від неправильного корму до побутової хімії. В цьому випадку промийте очі кота. Якщо симптоми повторюються, то потрібно з'ясувати і усунути причину алергії.
6
Якщо око тваринного травмований, негайно зверніться до лікаря. Навіть якщо справа трапилося вночі, а нічного ветеринара ви не змогли знайти, прийдіть до Травмапункти для людей і ввічливо умовте співробітників допомогти вам. Якщо надати тварині своєчасну допомогу, то, як би не була жахлива травма на вигляд, очей у кота може повністю одужати. Навіть травми рогівки можна вилікувати. Зволікання ж може позбавити вашого вихованця зору. Є безсердечні люди, які кидають травмовану тварину, інші думають, що все само заживе. Але насправді деякі речі самі не загоюються.
Зверніть увагу
Які б процедури для очей кота ви не робили, будьте обережні, не торкайтеся до очному яблуку кота. Ні в якому разі не промивайте коту очі чаєм. Взагалі, не використовуйте для лікування кота препарати і речовини, призначені людям.
Корисна порада
Щоб кіт не виривався під час процедур, можна замотати його в простирадло або рушник, залишивши тільки голову.