Як оформити куточок для батьків в дитячому садку. Батьківський куточок у дитячому саду своїми руками.

Неможливо уявити дитячий садок без красиво і оригінально оформленого батьківського куточка. У ньому розміщується корисна для батьків і дітей інформація: режим дня групи, розклад занять, щоденне меню, корисні статті та довідкові матеріали-посібники для батьків. Важливо не тільки наповнити куточок найсвіжішої та корисною інформацією, а й зробити його барвистим і привертає увагу.
Інструкція
1
Виберіть відповідне місце на стіні. Бажано розмістити куточок навпроти вхідних дверей або відразу над шафами в роздягальні. Так потрібна інформація буде відразу потрапляти батькам на очі. Звільніть на стіні місце для майбутнього батьківського куточка. Зробіть з фанери планшетний стенд, бажано збірно-розбірний, щоб мати можливість при необхідності збільшити або зменшити площу стенда.
2
Вирішіть, що саме буде наповнювати батьківський стенд. Обов'язково повинні бути присутніми плакати з довідковою інформацією: батькам про права дитини, ОБЖ батькам (правила особистої безпеки), батьки та друга дитина, поради лікарів, батьки та їхні обов'язки тощо.
3
Зверніть увагу на зміст довідкових матеріалів. Всі статті повинні бути написані доступною мовою, розмір шрифту літер - не менше 14 кеглів. Уникайте складних термінів, інформацію доповнюйте барвистими малюнками.
4
Підготуйте і розмістіть інформацію про дитячому закладі і персоналі, із зазначенням контактних телефонів. Це дасть батькам можливість отримувати особисті консультації в разі потреби. Розклад дня, щоденне меню, інформація про вихованців групи (зріст, вага та інші показники) - все це неодмінна частина батьківського куточка.
5
Тепер можна подумати і про нетривіальному оформленні куточка. Тут варіантів може бути багато. Оформіть стенд у вигляді паровозика з вагончиками. Приклейте з різнобарвного картону колеса на кожну статтю або пам'ятку (вони зазвичай випускаються у форматі А4), зробіть окантовку вагончиків кольоровим папером.
6
Традиційно батьківський куточок оформляється у вигляді Теремка, дах якого можна зробити зі справжньої соломи (доведеться заздалегідь влітку заготовити суху траву для цих цілей). Прикрасити куточок малюнками, аплікаціями і виробами можна попросити і самих батьків, які разом з дітьми із задоволенням візьмуть участь у цьому мистецькому заході.
Зверніть увагу
Шановні батьки, ми раді вас вітати на сайті нашого дитячого садка, сподіваємося, що ця інформація допоможе вам і вашим дітям. Освітня робота, проведена в дитячому садку, орієнтована на отримання дітьми життєвих навичок, необхідних у динамічному інформаційному та індустріальному суспільстві, на розвиток у кожної дитини наступних здібностей
Корисна порада
Головним педагогічним умовою успішної адаптації дитини до умов виховання в дитячому садку є єдність вимог до малюка в сім'ї та дитячому садку. З цією метою батьків знайомлять з умовами життя дітей у групі, а також вихователь дізнається про умови виховання малюка в сім'ї, його індивідуальних особливостях, звичках. По темі: методичні розробки, презентації та конспекти занять в дитячому садку (ДОП). Інформація для батьків.