Як навчати дітей англійської мови.

Англійська мова - не тільки хороший спосіб розвинути у дитини навички пам'яті і спілкування, але відкрити для нього нові шляхи і можливості в майбутньому. Можна з упевненістю сказати, що чим раніше дитина почне вивчати іноземну мову, тим краще. Шляхів до здійснення даного завдання досить багато.
Вам знадобиться
  • - навчальні матеріали;
  • - DVD диски з мультфільмами англійською мовою;
  • - дитячі книги англійською.
Інструкція
1
Створіть систему заохочень. Для здійснення даного завдання найпростіше запропонувати дитині "бартер". Він виконує поставлені перед ним завдання, наприклад, вивчити той чи інший матеріал, а в обмін отримує винагороду у вигляді другого шматка пирога, додаткового години гри за комп'ютером і так далі. Навчання стане для нього не якимось обтяжливим заняттям, а свого роду першою роботою, з певними робочими годинами і заробітною платою.
2
Перетворіть навчання в гру. Наприклад, намалюйте гарний плакат з розгалуженою "геральдичної системою". У підстави ваш учень буде в званні молодшого сержанта англійської мови. Після успішного виконання певного набору завдань він отримує наступне звання. Проведіть щось на зразок невеликого церемоніального ритуалу, зведіть юного англійця в лицарі, а потім продовжуйте вчитися. Якщо мова про дівчинку, зробіть те ж саме, тільки з дівочою тематикою, наприклад, шлях від помічниці придворної служниці і до англійської принцеси.
3
Зробіть заняття регулярними. Немає нічого більш корисного, ніж хороша звичка. Буде набагато простіше і вам, і дитині, якщо вивчення іноземної мови стане саме таким. Зрештою дитина сама перестане представляти свій звичайний день без занять англійською.
4
Внесіть різноманітність у уроки. Пам'ятайте, що вивчення мови - це не тільки незліченну повторення правил і написання слів. Купуйте дитині комікси англійською мовою або замовте книгу з його улюбленими героями Диснея в оригіналі. Зрозуміло, відразу осилити подібний текст дитина, швидше за все, не зможе. Однак побачити знайомі слова завжди приємно, особливо на одній сторінці з улюбленим героєм.
5
Показуйте дитині його улюблені фільми і мультсеріали англійською мовою. Це кращий спосіб залучити дитину до сприйняття іноземної мови. Подивившись десятки разів свій улюблений мультфільм російською, він зможе з таким же інтересом дивитися його і на іншій мові, знаючи суть реплік. При цьому він буде витягувати для себе важливу, супутню навчанню інформацію.
6
Разучите з дитиною невеликі пісеньки англійською мовою. Діти із задоволенням демонструють свої знання в пісенній формі як батькам, так і родичам. Якщо ваша дитина любить співати караоке, купіть йому диски з пісеньками англійською, малюк буде задоволений.