Як прочистити комп'ютер.

Як і в квартирі, в комп'ютері потрібно проводити генеральне прибирання. При використанні комп'ютера обов'язково потрібно підтримувати його працездатність. Регулярне проведення чистки допоможе значно поліпшити систему охолодження і вентиляції, збереже частини комп'ютера від швидкої поломки і від перегріву системи, а також сприятиме підвищенню роботи різних частин вашого ПК.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, волога серветка, пилосос з функцією "видування" повітря, спеціальний диск для чистки лазера, спеціальний ватний валик
Інструкція
1
Чи не ставте ПК на підлогу. Рекомендується поміщати його на стіл або на спеціальну полицю. При чищенні корпусу ПК попередньо відключіть його від мережі. Всі проводи на задній панелі ПК також повинні бути відключені.
2
Під час прибирання задньої панелі комп'ютера використовуйте пилосос з функцією "видування" повітря, але ефективніше використовувати прилад з стисненим повітрям. Також можна скористатися зволоженою губкою, спеціальним очисним спреєм і сухою ганчіркою.
3
Не можна чистити схемну плату або які-небудь частини всередині ПК вологої сапкою. Не їжте і не пийте поруч з ПК, щоб їжа випадково не опинилася на клавіатурі або всередині системи.
4
Найчастіше брудні CD лінзи можуть привести при читанні або запису диска до помилок, а також до збоїв, які ви не очікували. Тримайте дисковод в чистоті. Тут можна запропонувати кілька порад, як почистити CD дисковод. Перевірте, що ваші диски не мають подряпин, і що ви правильно їх вставляєте. Для того, щоб почистити лінзу, потрібно завжди використовувати спеціальний диск для чистки лазера. Вставте очищуючий диск і увімкніть пристрій як мінімум на 2 хвилини. Якщо після цього все одно залишаться які-небудь неполадки, відкрийте кришку комп'ютера і зробіть чистку лазера, користуючись спеціальним ватним валиком.
5
Якщо клавіатура ПК виглядає забрудненої або вона погано працює, можливо, їй також потрібна чистка. Перед тим як почати цю процедуру, треба від'єднати клавіатуру від ПК. Користуйтеся для її очищення все тим же стисненим повітрям. Щоб очистити пристрій зовні, можна користуватися вологою серветкою. Щоб клавіатура не припадала пилом, бажано накривати її чим-небудь після роботи.
6
Очищення миші є важливою умовою, так як це найчастіше використовувана частина ПК. Якщо миша починає функціонувати повільніше, значить необхідно її почистити. Візьміть вологу серветку і протріть її знизу, там, де знаходиться оптичний лазер.
7
Монітора також потрібна чистка. Переконайтеся, що ви відключили кабель монітора з мережі, після це візьміть вологу серветку і протріть його.