Як відкрити весільний магазин.

Весільний магазин - це одночасно і салон весільних суконь, і магазин аксесуарів, і місце, де можна вибрати на весілля фотографа або ведучого. Магазин формату "все в одному" може вирішити багато передвесільних проблем. Щоб відкрити його, знадобиться приміщення, товар, домовленості з постачальниками і контрагентами, реєстрація, персонал і рекламна кампанія.
Інструкція
1
Для відкриття магазин а необхідно зареєструватися та отримати необхідні дозволи держорганів (СЕС, пожежники). Такий магазин може відкрити індивідуальний підприємець, зареєстрований в податковій інспекції за місцем прописки.
2
Весілля - одна з головних подій життя для багатьох людей. Тому нареченої витрачають величезну кількість часу на вибір сукні, аксесуарів до нього, фотографа, ведучого, діджея і т.д. Відкриття магазин а, в якому можна придбати все необхідне і замовити ряд послуг, є успішною бізнес-ідеєю. Для такого магазин а знадобиться зняти досить велике приміщення (70-80 кв.м), бажано недалеко від центру і в межах крокової доступності від станцій метро. Основна умова для приміщення - гарна освітленість. У недостатньо освітленому приміщенні сукні будуть погано виглядати на приміряють їх наречених. Необхідно відразу зняти вдало освітлене приміщення, або встановити освітлення самостійно.
3
Будь-яке весілля - захід не з дешевих. Однак бувають весілля скромні, а бувають вельми розкішні. Товари для них потрібні різні, так само як і рекламна кампанія, стиль просування магазин а. Визначтеся, яку нішу буде займати магазин , і починайте шукати відповідних постачальників. Це можна робити по інтернету.
4
Через інтернет можна зв'язатися з провідними весіль і фотографами для укладення з ними взаємовигідного договору. За певну суму ви будете пропонувати їх послуги у себе в магазин е. Домовтеся, щоб ведучі та фотографи надали своє портфоліо, яке ви будете показувати клієнтам.
5
Продавці - візитна картка вашого магазин а. Вони повинні вміти не тільки добре продавати, але і бути трохи стилістами, оскільки підбирати сукню, костюм і аксесуари буває нелегко. Важливо, щоб продавці були ввічливими та терплячими з усіма нареченими та їхніми родичами.
6
Весільний магазин потребує реклами і просуванні. Кращий засіб для цього - сайт, оскільки на сайті ви зможете продемонструвати свій асортимент. Сайт можна просувати за допомогою спільнот в соціальних мережах, жіночих форумів. Хто має достатньо коштів, може скористатися і іншими способами реклами (плакати, ЗМІ тощо.).
У Москві начебто багато весільних салонів, але вам завжди здавалося, що вони якісь однакові, і свого часу сукню мрії ви знайшли насилу. У вашому салоні такого одноманітності не буде точно! Розглянемо, як відкрити весільний салон і які витрати будуть потрібні на його відкриття.
Інструкція
1
Спочатку дайте волю фантазії і визначитеся з асортиментом, а потім і з клієнтами. Якщо ви хочете відкрити зовсім вже "неформатний" салон і побоюєтеся, що його оборот буде невеликий, можна підстрахуватися, продаючи в ньому ж вечірні сукні, оскільки вони користуються попитом у подруг нареченої, які часто приходять вибирати плаття разом з нею. Весільний салон може продавати не тільки плаття, але й взуття, аксесуари, реквізит для весільних конкурсів. Є наречені, які приходять вибирати плаття разом з женихами - чому б не зробити у вашому салоні і чоловічий відділ?
2
Потрібно визначитися, на яку аудиторію ви розраховуєте. Чи повинні ваші клієнти бути заможними чи ні? Від цього залежить, чи будете ви позиціонувати свій салон як дорогий і елітний і у яких постачальників зможете замовляти товар. Постачальників можна знайти по Інтернету, зв'язатися з ними і призначити зустріч. Поспішати укладати договори не варто, адже ви можете знайти того, хто запропонує вам такий же або аналогічний товар дешевше.
3
Наступний крок - оренда приміщення. Для весільного салону підійде і великий підвал житлового будинку в спальному районі, проте все ж місце має бути розташоване не дуже далеко від метро, щоб до нього можна було зручно дістатися. Хороше рішення - орендувати приміщення недалеко від ЗАГСу. Приміщення має бути досить просторим, щоб можна було поставити велике дзеркало, перед яким будуть ходити нареченої в сукнях.
4
Обладнання весільного салону може бути досить скромним: вітрина, манекени, стійки, вішалки та каса. Добре також обзавестися канапкою для чекають з журналами. Основні вимоги до персоналу весільного салону (продавцям-консультантам) - ввічливість, вміння вислуховувати клієнтів, стресостійкість. На перший час вам буде досить одного продавця-консультанта.
5
Щоб вижити в конкурентній боротьбі, вашому салону буде потрібно реклама. Тут гарні всі засоби: банери і оголошення в Інтернеті, хороший сайт, яскраву назву, плакати. Варто пам'ятати, що найкраща ваша реклама - ті послуги, яких немає в інших. Наприклад, ви можете запропонувати так званий "бонусний пакет" - порекомендувати перукаря, фотографа, ведучого. Крім того, у весільному салоні варто передбачити можливість підгонки весільного плаття по фігурі, оскільки в ательє це часто роблять погано і тільки псують сукні.
6
Спробуємо підрахувати приблизні витрати на весільний салон: 1. оренда приміщення - від 20000 рублів за 1 квадратний метр на рік. Вам потрібно приміщення площею як мінімум в 30-40 кв.м. Разом - 600000-800000 рублів в год.2. обладнання - приблизно від 25000 рублей.3. зарплата продавця-консультанта - від 25000 рублів в месяц.4. зарплата швачки, яка буде робити підгонку суконь - від 20000 рублей.5. реклама - від 30000 рублів, сайт - від 40000 рублей.6. перша партія товару - залежно від товару.