Як переробити сукню.

В нудний дощовий вечір немає краще заняття, ніж рукоділля. Можна взятися за в'язання, вишивку, плетіння макраме, а можна зробити собі приємне і оновити гардероб. Напевно в шафі знайдуться сукні, які припадають пилом не перший рік, а викинути шкода. З довгого вечірнього вбрання можна отримати ультра-міні для клубних вечірок або ділове плаття для офісу. Розбудіть фантазію і приступайте!
Вам знадобиться
  • - тканини, клейова, павутинка;
  • - швейна машинка, лінійка, олівці;
  • - ножиці, нитки, шпильки, крейда;
  • - фурнітура , декоративні прикраси, намистини, стрази, гудзики, тасьма.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зробити з нудного чорного плаття незвичайну вещичку для клубів і вечірок, то перше, що потрібно - вкоротити довжину платья.Наденьте плаття , встаньте на каблуки і підійдіть до дзеркала. Підверніть виріб до потрібної довжини і подколіте його кравецькі шпильками. Покрутити, порухатися, щоб зрозуміти, чи зручно вам нахилятися і сідати з такою довжиною. Якщо все влаштовує, розкладіть тканину на рівній поверхні і проведіть пряму лінію крейдою, орієнтуючись на місця відколів шпильок. Потім відріжте зайве. Обробіть низ сукні на оверлок або проклейте «павутинкою».
2
Ширину сукні можна залишити тією ж, що є, а можна звузити по бічних швах. Виконайте спочатку кмітливість, приміряйте і тільки потім вшивають.
3
Що можна зробити з рукавами: - обрізати до ліктя, а можна трохи вище; - відпороти старі рукави і скроїти нові з прозорої сітки або з тканини з паєтками, використовуючи відпороти рукава як лекала; - прибрати їх взагалі; - залишити тільки один рукав.
4
В останньому випадку разом зі зрізаним рукавом слід змінити модель горловини, зробити плаття з посадкою на одне плече. Інший варіант - глибокий розріз до грудей, з обтачкой або прикрашений тасьмою або мереживом.
5
Якщо рукава залишити недоторканими, можна оголити спину. Приміряйте знову плаття , відзначте крейдою, до якого рівня можна робити виріз. Майте на увазі, що виріз слід збільшувати поступово і не забувати про припуск на підгин. Відрізаний низ сукні використовуйте як обтачку для обробки деталей. Якщо соромитеся оголяти тіло, зробіть виріз-обманку, втачать на місце відрізаного овалу таку ж деталь, але з іншої ткані.Украсіть вбрання можна за допомогою клейових страз, декоративної фурнітури, бісеру, намистин і навіть пір'я.
6
Якщо ви вирішили зробити з класичного сукні повсякденне модель для офісу, то поступайте таким чином. Укоротіть рукав до довжини?. З білого атласу-стрейча або бавовняної плательной тканини скроїти манжети і пристрочите до рукавів.
7
Використовуйте білу стрічку шириною 5 сантиметрів, щоб акцентувати погляд на лінії грудей. Пристрочите її по лінії, що йде прямо під грудьми. Спереду стрічку зав'яжіть бантом.
8
Довжину сукні краще залишити до середини коліна. Низ акуратно підшийте, прикрасьте білими глянцевими гудзиками з капелюшком або великими намистинами. Щоб їх закріпити, використовуйте армовану нитку або волосінь.
9
До офісного поряд підійде стильна, невеликих розмірів, брошка або прикраси з перлів. З аксесуарів знадобиться клатч, ботильйони, ободок для волосся.
Зверніть увагу
Чи не виконуйте на сукню відстрочку нитками яскравих кольорів, якщо в шиття ви новачок. Нехай це модно і креативно, але найменша нерівність, навіть в один міліметр, зіпсує весь зовнішній вигляд.
Корисна порада
Для клубного сукні зробіть із шкірзамінника широкий пояс з подвійною відстрочкою. Низ сукні можна прикрасити багатошаровими воланами з шифону. Як варіант, від обридлого наряду залиште тільки ліф, а до нього пришийте спідницю з контрастного за кольором матеріалу. Наприклад, з чорним відмінно виглядає малиновий.