Як навчити розмовляти папугу Кореллі. Як навчити папугу розмовляти.

Якщо у вас в будинку живе папужка, ви напевно захочете навчити його розмовляти. У випадку з птахом породи Кореллі це завдання досить нескладна, тому що такі папужки вважаються здатними. Причому більше слів запам'ятовують самці корелл, самки теж бувають досить талановитими в цьому плані. У будь-якому випадку, щоб здійснити задумане, доведеться докласти зусиль.
Інструкція
1
Першим ділом створіть приємну для пташки обстановку. Папузі повинно бути комфортно, при цьому він не повинен ні на що відволікатися. Виключіть поява сторонніх шумів і інших подразників. Клітку краще залишити відкритою.
2
Оберіть фрази, з яких почнете навчання. Найкраще папуги запам'ятовують свої імена, найчастіше - з схвальними епітетами, наприклад, «Проша хороший». Слова і фрази повинні звучати з лагідною інтонацією. Тоді Кореллі легше буде їх освоїти.
3
Вчити можна тільки папуги , який живе один. Птахам в парі немає чого спілкуватися з людиною на його мові, навчити словами таких папужок непросто. Займатися з вихованцем повинен один і той же чоловік, краще, якщо це буде жінка, так як папуги легше запам'ятовують слова, вимовлені високими голосами.
4
Навчання потрібно проводити вранці і ввечері. Повторюйте одну і ту ж фразу або слово протягом 15-30 хвилин. Найкраще говорити на одній і тій же висоті, з однаковою інтонацією, повільно і чітко, досить голосно. Коли птах освоїть урок, можна розширювати її лексикон, вводячи нові слова і пропозиції.
Корисна порада
Можна навчити кореллу вимовляти фрази до місця, наприклад, коментувати дії господаря. Для цього супроводжуйте однаковими словами одні й ті ж дії - купання птиці, її годування і т.п. Скоро пташка заговорить майже осмислено.