Як заростити тунель. Як зробити тунель у вусі.

Кілька років тому в моду увійшли товсті сережки - мочку вуха розширювали спеціальними сережками до 5 см (і навіть більше) дірок. На сьогоднішній день мода на "тунелі" у вухах сходить поступово нанівець, і велика кількість молодих людей записуються до лікарів на прийом, сподіваючись, що ті зможуть їм відновити пошкоджене вухо.
Інструкція
1
Спочатку для того, щоб заростити тунель , зніміть його і походіть без нього пару місяців з порожньою дірочкою. Через деякий час вона почне затягуватися сама, але тільки якщо був невеликим діаметр тунелю ( тунель діаметром до 16мм може стягтися повністю практично за пів року, залишиться ледь помітна дірочка). Якщо ж тунелі великим діаметром (2-3 см), тоді заращівайте до межі, а потім залишилася від тунелю дірочку буде необхідно зашити.
2
Якщо у вас поставлений в вухо дійсно великий тунель , доведеться звернутися за відповідною допомогою до лікарів. В цьому випадку вони можуть відрізати вам обвислу частина мочки, а залишки зашити, тоді ви станете щасливим володарем невеликого шраміков на місці мочки. Від шраму, в свою чергу, ви можете позбутися за допомогою використання спеціальних протіворубцових мазей. При цьому все залежить від вашого організму.
3
З народних засобів допоможе загоєнню тунелю настоянка календули. Щоб її приготувати, візьміть одну столову ложку сухої трави календули і залийте її однією склянкою (200 мл) окропу. Робіть примочки даними настоєм: візьміть ватяний диск, намочіть його в настої календули і прикладіть на кілька секунд до тунелю. Таку процедуру робіть по 8-10 разів на день протягом 3 місяців. Дане народний засіб допоможе регенерувати тканини, але якщо великий тунель , це вам допоможе тільки як профілактичний засіб для захисту проколотого вуха від попадання інфекції.
4
В приватних пластичних клініках вартість операції на видалення тунелю на одному вусі становить приблизно 9000 рублів. При цьому подібна операція проходить всього за один день, і виробляють, як правило, її під місцевою анестезією. Далі після операції клієнт ще кілька разів буде повинен прийти на консультацію в клініку. В результаті загальна ціна на виправлення складатиме близько 20-25 тисяч рублів.