Як оформити класний куточок у школі. Як оформити куточок психолога в дитячому садку.

Вчителі нерідко стикаються з проблемою створення класного куточка. Хочеться, щоб це було цікаво і пізнавально, а виходить для галочки перед начальством. Кілька порад допоможуть зрозуміти, що потрібно для правильного оформлення.
Інструкція
1
Оформляється класний куточок відповідно до певним напрямом виховної роботи (свята, змагання, олімпіади), і оновлюється щонайменше раз на два тижні. Наповнення залежить від віку учнів: для молодших класів підійде стінгазета з ігровими матеріалами, для школярів постарше дається пізнавальний матеріал про наукові дослідження.
2
У шкільному куточку неодмінно слід створювати рубрику «творча скарбничка». В даний розділ поміщаються роботи учнів, виконані на уроках малювання, праці, також підходять вірші та оповідання власного твору. Кожен учень повинен бачити, що все, що він робить - не дарма, його поважають за здібності і прагнення проявити себе.
3
У рубриці «іменинники місяця» відзначаються дні народження учнів. Крім сухого згадки прізвищ і чисел, варто урізноманітнити розділ всілякими доповненнями. Наприклад, взяти невеличке інтерв'ю у іменинника про те, чого він очікує від свого нового року, до яких досягнень у сфері освіти буде прагнути. Або додати побажання учнів (тільки після попереднього перегляду) про те, які успіхи вони хотіли б бачити у однокласника в цьому році.
4
На окремому аркуші відбивається план заходів та графік чергувань. Важливо, щоб учні розуміли значимість шкільного куточка і зверталися до нього за допомогою.
5
В класному куточку слід позначати перемоги учнів, для цього вивішувати дипломи, грамоти, листи подяки. Дитина повинна пишатися своїми досягненнями, а інші діти повинні прагнути отримувати результати не гірше, ніж у свого однокласника.
6
Було б не зайвим створити «веселу перерву», що містить розважальний матеріал: смішні історії зі шкільного життя, анекдоти, головоломки. Учні зможуть відпочити від важких уроків, читаючи забавні розповіді про своїх однолітків.
Корисна порада
Класний куточок повинен бути втіленням творчості, всебічності, актуальності, тільки тоді він буде цікавий вчителям, учням та їх батькам.