Як привести свій будинок в порядок.

Домашні клопоти завжди здаються нудними і забирають багато часу. Але їх можна розпланувати так, щоб витратити на них мінімум зусиль при максимальному результаті. Для приведення будинку в порядок необхідно запастися часом, щоб не робити все в суєті. Краще заздалегідь намітити фронт робіт і скласти попередній порядок дій.
Інструкція
1
Для наведення порядку в будинку краще рухатися зверху вниз. Тоді весь пил, бруд і сміття будуть летіти вниз і не забруднити вже чисті місця. Зазвичай на верху скупчується багато пилу. Тому не зайвим буде надіти маску, щоб в процесі збирання не почати постійно чхати.
2
Всі непотрібні речі можна просто скидати вниз. Потім їх легко буде зібрати в мішки і винести на смітник. На антресолі і верх шаф зазвичай складають всякі старі речі, які можуть викликати ностальгію і бажання знову їх розглянути. У такому випадку прибирання може перетворитися на такий собі «вечір спогадів» і затягнеться надовго.
3
Коли весь пил зверху витерта (книги на полицях теж бажано протерти від пилу або пропилососити), можна переходити на рівень ваших очей. Тут теж накопичується багато непотрібного: використані проїзні квиточки, коробочки і інші дрібниці, якій місце в смітнику. Краще це теж залишати на підлогу. Звільнене місце протираємо від пилу і розставляємо потрібні речі по своїх місцях.
4
Якщо така прибирання відбувається на робочому місці, всі потрібні папери необхідно скласти в акуратні стопочки, а краще розкласти їх по папках або скриньках.
5
Кімнатні рослини теж непогано буде привести в порядок. За необхідності пересадити їх або поміняти землю в горщиках, підрізати сухі частини, помити листя. Адже пил накопичується не лише на полицях, а й на листі рослин.
6
Все сміття лежить на підлозі. Тепер треба зібрати його в мішки і винести на смітник. Ось і стать звільнився. Килими і килимки треба пропилососити. При бажанні можна і помити. Випускаються спеціальні сухі шампуні для килимів. Вони непогано справляються зі своєю роботою. Дрібне сміття і бруд вимітаємо щіткою. Тепер підлогу готовий до миття.
7
Якщо прибирання було капітальна, підлогу краще помити зі спеціальним антибактеріальним засобом. Існують засоби, які не вимагають змивання і не завдають шкоди навіть паркету.
8
Після того, як ви привели свій будинок в порядок, його необхідно провітрити. Це потрібно зробити, щоб запах від використаних засобів для прибирання вивітрився.
9
Тепер можна зняти маску, вимити обличчя, руки і насолоджуватися результатом. Якщо діяти в чіткій послідовності, то привести свій будинок в порядок не складе великих труднощів.