Як зв'язати носочки гачком. зв'язати літні носочки гачком.

Теплі, затишні, м'які в'язані шкарпетки - що ще краще зігріє ноги в зимову холоднечу! Поза всяким сумнівом, найкращі носочки - пов'язані вручну. Зазвичай шкарпетки в'яжуть, використовуючи чотири спиці, але можна зв'язати їх і на двох, що набагато простіше. А можна спробувати пов'язати носочки гачком - це надзвичайно просто!
Вам знадобиться
  • пряжа і гачок
Інструкція
1
Так як носочки , які ви будете в'язати, призначені для дитячих ніг, то і пряжу слід підібрати не колючий і м'яку. Спробуйте акрилову пряжу або пряжу зі стовідсоткового бавовни. У носочках з такої пряжі дитині буде зручно, її також можна легко випрати, і вона стійка до зношування.
2
Підберіть гачок, відповідний товщині вашої пряжі, на багатьох мотках пряжі вказано який гачок або спиці підходять для роботи з нею.
3
Зробіть спочатку ланцюжок з чотирьох повітряних петель і з'єднайте їх в коло. Потім додайте дві повітряні петлі і пров'яжіть 10 стовпчиків без накиду і закрийте ряд. Щоб провязать другий ряд знову, наберіть 2 повітряні петлі, далі в'яжіть по 2 стовпчики без накиду в кожен з стовпчиків попереднього ряду. Коли перейдете до третього ряду, чергуйте один і два стовпчики в кожен з стовпчиків попереднього ряду. Потім розширюйте гурток до необхідного розміру. Востаннє додайте стовпчики, наприклад, пров'яжіть 2 петлі в кожному третьому або в кожному п'ятому стовпчику. Все залежить від пряжі, щільності в'язання та обхвату ноги. Отже, додавши всі петлі, далі в'яжемо прямо і по спіралі (тобто не потрібно відкривати і закривати ряди).
4
Пров'язавши необхідну довжину носочка, розділіть кількість стовпчиків на три частини. Дві третини полотна в'яжіть прямо до кінця п'ятки, потім вийшло полотно знову ділимо на три. Пров'яжіть середню частину так, щоб її висота була дорівнює довжині бічної частини. Потім ретельно тієї ж ниткою і голкою зшийте разом все часті.Затем приступайте до верхньої частини п'яти. Для цього прив'яжіть нитку в кутку і пров'яжіть стовпчиками без накиду до наступного кута. Починати і закінчувати в цьому і в наступних рядах необхідно напівстовпчиками.
5
Ну от, з найскладнішим ви впоралися, далі в'яжіть наступним чином: другий ряд через кожні три стовпчики, один пропускаємо так, щоб п'ята вгорі звужувалася. Третій ряд пров'яжіть рівно, в четвертому ряду знову пропустіть по стовпчику через кожні три стовпчики. П'ятий ряд в'яжіть рівно. Потім в'яжіть всі вкруговую - робимо верх носка. Його слід в'язати до необхідної довжини. Можна пов'язати і коротенькі носочки , і гольфи, але в останньому випадку буде необхідно розширювати в'язане полотно додатковими стовпчиками.
В'язання - не тільки привілей наших бабусь, а й захоплююче і корисне хобі, яке захоплює все більше прихильників серед сучасних жінок і дівчат. У цій статті ми розповімо, як самостійно зв'язати на спицях шкарпетки.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - п'ять панчішних спиць
Інструкція
1
Візьміть сантиметр і виміряйте об'єм щиколотки. З'ясуйте, скільки петель потрібно для початку в'язання - помножте отриманий обсяг в сантиметрах на щільність в'язання. Також кількість петель ви можете подивитися в готовій схемі в'язання шкарпеток.
2
Округліть кількість петель до парного, щоб на кожну спицю можна було розподілити парна кількість петель.
3
Наберіть потрібну кількість петель на 2 спиці, а потім зв'яжіть щільною гумкою перший ряд. У процесі пров'язування першого ряду розподіляйте петлі по залишилися спицям, щоб у підсумку на всіх чотирьох спицях виявилися провязани петлі. Щоб не заплутатися, відзначте кольоровий ниткою петлі найпершої спиці. Замкніть пов'язаний ряд в коло, зв'язавши нитки.
4
Продовжуйте в'язання гумкою за годинниковою стрілкою по колу. Зв'яжіть 5 см полотна, і замість гумки почніть панчішну в'язку. Зв'яжіть ще 5 см - зупиніться на зоні щиколотки. З цього місця буде формуватися п'ята.
5
Працюйте тільки з однією частиною в'язання - на третій і четвертій спицях панчішної в'язкою зв'яжіть невелике полотно, яке стане п'ятою. Визначте висоту цього полотна по числу петель першої спиці.
6
Зменшуйте петлі всередині майбутньої п'яти, щоб вона придбала потрібну форму. Зменшуйте петлі в першому і другому ряду, а потім, коли п'ята буде дов'язати, переходьте на в'язання носка. Наберіть ще петель спицею, на якій знаходиться середня частина петель, з кромок петель п'яти.
7
Пров'яжіть на першій спицею десять петель, після цього - ще десять петель на другий спиці. Потім окремої спицею з краю в'язання наберіть нові петлі і пров'яжіть рівно половину петель середньої частини.
8
Якщо все зроблено правильно, на 3 і 4 спиці буде петель більше, ніж на 1 і 2. Для зменшення петель на мисках пров'язуйте через ряд по 2 виворітних петлі в кінці кожної спиці. У самому кінці нитки обривають, стягують, зв'язують і ховають кінчик за допомогою гачка.