Як позбутися від кісточок на ступнях.

Кісточки на ступнях - це, як правило, захворювання жіноче. А все тому, що саме пані вважають за краще носити вузьку незручне взуття. В модельних туфлях на високих підборах стопа займає незручне становище, коли вся вага тіла падає на передню частину стопи. Пальцях стає незручно, і від цього кісточки починають зміщуватися. Так з часом і утворюється наріст на стопі.
Інструкція
1
При значній деформації стопи приготуйтеся до того, що лікар призначить вам операцію Після неї полегшення настане відразу ж, пальці повернуться в своє нормальне положення, і болю більше не буде. Однак про вузькі туфлях, взуття на високих підборах доведеться забути. Інакше наріст з'явиться знову.
2
Якщо випадок ще не запущений, і кісточка ще не сильно помітна, то можна полегшити своє становище масажем. Для цього потрібно розминати її круговими рухами. А після процедури обов'язково треба змастити шкіру навколо наросту йодом для того, щоб вона більше не розросталася.
3
Для корекції захворювання потрібно робити спеціальну вправу. Для цього потрібно великий палець обернути стрічкою і починати потихеньку відтягувати його в сторону від ступні. Робити це треба дуже легко, не застосовуючи ніяких особливих зусиль. Рухи повинні бути поворотними - туди-сюди. Потрібно це для зміцнення м'язів, поліпшення кровообігу і розроблення даної ділянки. Якщо робити цю вправу регулярно, великий палець повернеться на місце.
4
Ще одне з сучасних засобів для повернення пальця на його законне місце - це використання межпальцевой силіконової прокладки. Вона створює простір між пальцями і фіксує їх у тому положенні, в якому вони повинні знаходитися. Якщо ж кісточка на ступні вже з'явилася, то за допомогою силіконової вставки можна вставити палець на місце, тим самим позбувшись наросту.
5
Ще одним способом порятунку від кісточок може бути використання спеціальних ортопедичних устілок-супінаторів. Вони будуть надавати стопі правильне, фізіологічне положення, виправляючи дефекти стопи.
6
Ну і, звичайно ж, ще один рецепт, улюблений вже кількома поколіннями жінок - це використання йоду. Є кілька рекомендацій, як його використовувати. Прі не запущеному випадку малюють тільки йодну сітку. Якщо ж кісточки вже дуже сильно стирчать і болять, то тоді їх змащують лікувальним засобом цілком. Причому роблять це кілька разів на день.