Як знайти клієнтів в інтернеті.

Інформаційний простір мережі інтернет - ідеальна середу для пошуку клієнтів . Практично всі компанії так чи інакше публікують дані про себе, а з появою соціальних мереж пошук приватних клієнтів значно спростився. Щоб знайти клієнтів в мережі інтернет, досить слідувати декільком базовим принципам, за допомогою яких ви з легкістю здійсните свою задачу незалежно від профілю компанії.
Інструкція
1
В першу чергу, вам знадобиться сайт. Зовсім необов'язково створювати багатосторінковий сайт, на якому детально і ретельно розписується, хто ви і чим займаєтеся. Досить сайту-візитки, інформація повинна бути представлена коротко, але суто по факту. Якщо в штаті компанії відсутній фахівець з веб-дизайну, замовте його на стороні.
2
Щоб знайти компанії, що є вашими потенційними клієнтами, використовуйте бізнес-довідники, а також бази даних компаній. Їх можна легко знайти у вільному доступі по містах. Починайте з вашого міста, поступово розширюючи поле діяльності. Майте на увазі, що після того, як ви відправили інформаційний лист, обов'язково потрібно продзвонити компанію. Так ви підвищите шанси на успіх.
3
Розміщуйте оголошення про діяльність вашої компанії як на дошках оголошень, де публікуються подібні вам організації, так і на ресурсах, на яких знаходяться ваші клієнти. Чим більше оголошень ви опублікуєте, тим вище шанси на успіх.
4
Використовуйте соціальні мережі. Складно зустріти людину, яка не зареєстрований в будь-якої соціальної мережі. Створіть групу, присвячену діяльності вашої компанії і використовуйте її для просування послуг. Запрошуйте користувачів, спілкуйтеся з ними, ваша мета - зацікавити якнайбільше потенційних клієнтів . Використовуйте вірусну рекламу. Ролик, який цікавий і в якому фігурує назва вашої компанії, може зіграти велику роль в залученні потенційних клієнтів .