Як позбутися швидко від другого підборіддя.

Проблема подвійного підборіддя відома багатьом. Чому виникає цей неприємний дефект? Можливо, причина криється в зайвій вазі, конституції тіла. Можливо, справа йде до старості. Перш, ніж почати боротьбу з другим підборіддям, необхідно визначити, що являє собою ваш - жир або просто зайву шкіру.
Інструкція
1
Жирові відкладення вимагають контролю над вагою. Придбана пара кілограмів негайно позначиться на вашому підборідді. А коли ви схуднете, цей дефект піде сам собою. Крім того, щоб позбутися від другого підборіддя , використовують мезотерапевтіческіе методику, в результаті якої надлишки жирової тканини повністю розщеплюються. Десяти процедур буває, як правило, достатньо.
2
Процес позбавлення від зайвого жиру можна прискорити, якщо мезотерапевтіческіе методику проводити паралельно з масажем підборіддя . Такий підхід - гарантія вирішення проблеми.
3
Якщо друге підборіддя - це зайва шкіра, терапевтичний метод навряд чи допоможе. Однак існують препарати, здатні підтягнути шкіру за допомогою спеціального розчину, що вводиться під неї за допомогою ін'єкцій. Таким чином, друге підборіддя стає менш помітним через 20 процедур.
4
Отличного ефекту можна досягти, поєднуючи вищеописані методи з апаратною мезотерапией. Процедури допоможуть повернути кожному покрову щільність, еластичність. В цілому структура шкіри стане краще.
5
Існує більш швидкий спосіб позбутися другого підборіддя з зайвим жиром. Це ліпосакція. Дана процедура проводиться безліччю способів, але всі вони зводяться до одного - з-під шкіри прибирають зайвий жир і підтягують її. Таким чином, від другого підборіддя не залишається і сліду.
Зверніть увагу
Можна, звичайно, довірити себе в дбайливі руки пластичного хірурга. Але, по-перше, це вельми недешева процедура, по-друге, все ж скальпель - це травмонебезпечний інструмент, і застосовувати його слід тільки тоді, коли вичерпані всі інші способи вирішення цієї проблеми.
Корисна порада
Якщо ви хочете запобігти появі, або прибрати вже наявної друге підборіддя, вправи - це один з найдієвіших методів. Перше рекомендований вправу від другого підборіддя, вірніше навіть не зовсім вправа - це поплескування по підборіддю тильною стороною кисті руки. При цьому пальці повинні бути щільно притиснуті один до одного, а рухи швидкими, так, щоб через деякий час підборіддя починав німіти.