Як зменшити серцебиття. Як зупинити сильне серцебиття.

Причинами прискореного серцебиття є фізіологічна або патологічна тахікардія. Фізіологічна тахікардія проявляється, навіть у здорових людей, під час фізичних навантажень або емоційної напруги. Лікування вона не потребує, оскільки, проходить сама собою після заспокоєння і відпочинку. Патологічна тахікардія викликається гіпертонією, вадами серця, захворюваннями щитовидної залози. Супроводжується запамороченням, задишкою, неприємними відчуттями в грудній клітці.
Вам знадобиться
  • Народна медицина рекомендує прийом наступних трав:
  • - плоди глоду;
  • - плоди шипшини;
  • - пустирник;
  • - зелений чай;
  • - зелень вівса;
  • - квіти волошки синьої.
Інструкція
1
Щоб знизити кількість ударів серцевого м'яза корисно пити наступний лікувальний чай. Візьміть по? столової ложки плодів шипшини і глоду, трави пустирника, подрібніть, змішайте і додайте до них? чайної ложки зеленого чаю. Заваріть все це літром окропу, дайте настоятися 15-20 хвилин і пийте, як чай, без обмеження.
2
При прискореному серцебитті корисно пити сік зеленої маси вівса. Візьміть зелень вівса, перейдіть через м'ясорубку і відіжміть сік. Пийте по 0,5 склянки тричі на день до їжі протягом 2-3 тижнів.
3
Прекрасно знижують частоту серцебиття настій квітів синьої волошки. Візьміть чайну ложку квітів і залийте їх склянкою окропу. Дайте настоятися 1:00. Процідіть і пийте по 100 грам три рази в день за півгодини до їди.
Зверніть увагу
Слід знати, що прискорене серцебиття - це наслідок основного захворювання, яке і потрібно лікувати. Патологічна тахікардія буває надшлуночкова і шлуночкова. Причиною тахікардії буває гіпертонічна хвороба, гострі та хронічні форми ішемічної хвороби серця, а також передозування серцевих глікозидів. Якщо напад сильного серцебиття починається без будь-яких видимих причин, не проходить протягом 10 хвилин і супроводжується болем у серці, запамороченням і задишкою, необхідно негайно викликати лікаря. Життєво важливо зняти кардіограму саме під час нападу, тільки так можна об'єктивно оцінити причину тахікардії.
Корисна порада
Кращою профілактикою прискореного серцебиття є регулярні фізичні навантаження. Корисно займатися плаванням, ходьбою не менше 6 км щодня. Не рекомендується пити каву, міцний чай, колу, шоколад. Дуже корисні продукти, що містять магній (бобові, горіхи, висівки, гречка) і калій, який знаходиться у великій кількості в овочах і фруктах.